Trwa ładowanie...
10-01-2017 12:58

James Woods naraził się republikanom

James Woods słynie ze swoich ostrych komentarzy na Twitterze. Po ponad sześciu tygodniach przerwy wrócił z przytupem i pochwalił polityczne przemówienie Meryl Streep - podczas rozdania Złotych Globów. Spotkała go fala krytyki ze strony zwolenników prezydenta elekta, ponieważ Woods na co dzień... popiera Trumpa.

James Woods naraził się republikanomŹródło: Instagram.com
d2tl13b
d2tl13b

Przypomnijmy, podczas 74. ceremonii wręczenia Złotych Globów aktorka otrzymała nagrodę za całokształt. Artystka słynie ze swojego politycznego zaangażowania i regularnie krytykuje wybór Donalda Trumpa na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Ze sceny w płomiennym przemówieniu wyraziła swoją opinię na temat nowego gospodarza Białego Domu.

Przyznanie nagrody Streep oraz jej przemówienie postanowił skomentować Woods. Gwiazdor Hollywood napisał, że zaczynał swoją karierę od wspólnych występów właśnie ze Streep i uważa ją za skarb narodowy i wspaniałą kobietą. Aktor dodał również, że praca z tak wybitną aktorką była "niezwykłym doświadczeniem."

Twitter
Źródło: Twitter

Woods był chwalony za swoją otwartość i uznanie dla aktorki, pomimo różnic światopoglądowych i politycznych. Jednak wśród zagorzałych zwolenników Trumpa wywołał falę krytyki, która przelewała się przez Twittera przez całą noc.

d2tl13b

Aktor był krytykowany za zdradę ideałów i pochlebne wypowiadanie się na temat aktorki, która nie akceptuje nowego prezydenta. "Żartujesz sobie ze mnie? Ona jest dup... obrażając tak naszego prezydenta" - napisał jeden z internautów. "Nie szanujemy już Ciebie" - skomentował wpisy

Twitter
Źródło: Twitter

Woods w ostatnim wpisie podsumował krótko i bardzo dosadnie Złote Globy: "Ameryka zawsze charakteryzowała się populistycznym myśleniem historycznym. Oglądając Złote Globy, zdałem sobie sprawę, jaką elitą stali się demokraci."

Trzeba przyznać, że mimo narażeniu się republikanom - Woods wykazał się ogromną klasą.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną East News
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną Źródło: East News
PAP/EPA
Źródło: PAP/EPA
d2tl13b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tl13b