Trwa ładowanie...
d45u7rx

Jarosław Jakimowicz ostro odpowiedział hejterom. Przywołał poruszającą historię

Jedną z gwiazd, które wzięły czynny udział w 28. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, był Jarosław Jakimowicz. Za co został zaatakowany na FB.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Jakimowicz odpowiadając hejterom, przytoczył bolesne rodzinne wspomnienia
Jarosław Jakimowicz odpowiadając hejterom, przytoczył bolesne rodzinne wspomnienia (East News)
d45u7rx

Ostatnie wypowiedzi Jarosława Jakimowicza dla wielu mogą lokować go po prawej stronie podziału politycznego. Chodzi m.in. o jego pochwałę Antoniego Macierewicza i program w TVP, którego został prowadzącym.

ZOBACZ TEŻ: Jakimowicz o "Big Brotherze": "Zarobiłem bardzo dużo pieniędzy. Miałem 30 tys. na tydzień

Dlatego dla części obserwatorów jego Facebooka ciężkim szokiem musiała być informacja, że Jakimowicz poprowadzi finał WOŚP w Lidzbarku. Stosunek sympatyków partii rządzącej, jak i samej partii, do Jurka Owsiaka jest powszechnie znany.

d45u7rx

Na aktora kilku komentatorów wylało wiadra pomyj. Zarzucono mu m.in., że jest "początkującym patriotą" i "umie ustawić się z wiatrem". Część osób wprost zadeklarowała, że przestaje go obserwować.

Jakimowicz postanowił nie być dłużnym i prosto z mostu odpowiedział na krytykę.

"Przez dwa lata mieszkając w Centrum Zdrowia Dziecka, walczyłem o życie mojego synka. Na prawie każdym urządzeniu na naszym oddziale było serduszko darczyńcy. Coś wam, bando cymbałów, mam jeszcze tłumaczyć?!" – napisał wyraźnie poirytowany aktor.

Przytoczone bolesne wspomnienie dotyczy choroby jego młodszego syna Jeremiasza, któremu życie uratował przeszczep płata wątroby od jego ojca.

d45u7rx

Podziel się opinią

Share

d45u7rx

d45u7rx