Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
jason derulo
02-06-2018 17:20

Jason Derulo szczerze o pierwszym pocałunku, Lady Gadze, kłamstwach i...

O rozbitym nosie podczas kręcenia teledysku "Swalla", ostatnim kłamstwie, nawyku spóźniania się oraz pierwszym pocałunku Jason Derulo opowiadał podczas nietypowego wywiadu dla kanałów MTV Music oraz 4Music. Artysta odpowiadał fanom na pytania dotyczące nie tylko artystycznych dokonań, ale także życia prywatnego. Piosenek Jasona Derulo będzie można posłuchać na żywo 30 października w warszawskiej hali Torwar.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Jason Derulo szczerze o pierwszym pocałunku, Lady Gadze, kłamstwach i...Źródło: Materiały prasowe
d2jfo1t
d2jfo1t

Jason Derulo, artysta znany i lubiany, po raz kolejny został rzucony w krzyżowy ogień pytań. Wywiad jest inny od wszystkich poprzednich, a co stanowi o jego wyjątkowości? Tym razem pytania napisali jego… fani! A ich dociekliwość dotyczyła bardzo różnorodnych kwestii - od powiązanych z muzyką po takie, które zahaczały także o sferę życia prywatnego.

Zagadując o najbardziej osobiste kwestie wierni fani nie pozostawili na Jasonie Derulo "suchej nitki’". Gwiazdor odpowiedzi udzielił widzom kanałów MTV Music i 4Music. Jeszcze w tym roku gwiazda pop i R&B wystąpi w Polsce! To wielkie muzyczne wydarzenie odbędzie się 30 października na hali COS Torwar w Warszawie. A oto niektóre pytania fanów i odpowiedzi, jakich udzielił Jason Derulo.

*Jaki moment najlepiej zapamiętałeś podczas nagrywania teledysku "Swalla"? *
Moim najlepiej zapamiętanym momentem w teledysku jest scena, w której tańczyliśmy w wodzie. Warunki były nadzwyczaj trudne i wymagające, co sprawiło, że przez nieuwagę poślizgnąłem się i... rozwaliłem sobie nos! Zaraz po tym, choreograf zapytał mnie, czy chcę spróbować raz jeszcze - odpowiedziałem stanowczo NIE!

d2jfo1t

Jason, co sądzisz o piosenkarce o pseudonimie artystycznym Lady Gaga?
Sądzę, że Lady Gaga jest wspaniała. Lady Gaga jest z kręgu tych piosenkarek, które już są chodzącymi legendami. Fantastycznie jest oglądać jej występy, ponieważ zawsze tworzy coś innego od wszystkich – coś wybiegającego poza kanon – a to jest właśnie mój ulubiony typ artysty.

Jakie jest najbardziej obrzydliwe danie, które kiedykolwiek zjadłeś?
Anchois. Ryby te są dla mnie najgorszą potrawą nie tylko przez to jak pachną, ale także przez to jak wyglądają i smakują. Nawet najwykwintniej przygotowane anchois nie przekonają mnie do ponownego ich spróbowania!

*Czy mógłbyś opisać swój pierwszy pocałunek? *
Tak, oczywiście. Wszelkie kwestie dotyczące pocałunku zostały wcześniej ustalone przez moją ówczesną dziewczynę. Pewnego dnia miałem przyjść i spotkać się z nią dokładnie o 14:35 za autobusem szkolnym... Przyszedłem, pocałowaliśmy się i jestem pewny, że pocałunek ten zapamiętam do końca życia, bo oddech mojej partnerki przypominał... anchois, których tak bardzo nienawidzę!

d2jfo1t

*Czy znasz jakieś języki obce? *
Tak, mówię w kilku językach. Prócz angielskiego znam także francuski i kreolski, który jest w zasadzie bardzo podobny do języka francuskiego.

*Jakie wymagania umieszczasz w swoim riderze, dokumencie, w którym zapisane są warunki współpracy, niezbędne do organizacji twojego koncertu? *
Zawsze muszę mieć w cateringu przynajmniej kilka kokosów. Jedząc kokosy czuję się, jakbym był na Hawajach, za którymi szaleję! Generalnie zawsze proszę o rozmaite owoce i warzywa, bo je po prostu uwielbiam. Staram się także nie mieć żadnych fast foodów, bo wiem, że gdy znajdą się na stole - prawdopodobnie zjem wszystkie.

Co jest ostatnią rzeczą, jaką sobie kupiłeś?
Skrzydełka z kurczaka! Przez przypadek kupiłem ostre skrzydełka, których nie lubię. Mój kuzyn natomiast zamówił sobie skrzydełka barbecue, więc... Zjadłem wszystkie 20 kurczaczków mojego kuzyna!

*Co jest twoim najgorszym zwyczajem, który na co dzień praktykujesz? *
Spóźnianie się. Niestety zawsze się spóźniam i zapominam robić zaplanowane wcześniej rzeczy.

d2jfo1t

*Który kraj jest twoim ulubionym? *
Zdecydowanie Wielka Brytania.

*Opowiedz nam o swoim ostatnim kłamstwie. *
Hahaha... To niemożliwe! Przecież ja nigdy nie kłamię!

Pierwsze haedline show Jasona Derulo w Polsce za pięć miesięcy!* Swoje widowiskowe show piosenkarz zaprezentuje 30 października w warszawskiej hali COS Torwar. Bilety na to wydarzenie można nabywać poprzez strony bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.*

Jason Derulo Materiały prasowe
Jason Derulo Źródło: Materiały prasowe
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2jfo1t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2jfo1t