Trwa ładowanie...
d484uoz

Jeden Osiem L powraca. Wypuścili nowy singiel

Utwór "Jak zapomnieć" znała cała Polska. Zespół Jeden Osiem L powraca z nowym singlem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jeden Osiem L
Jeden Osiem L (Youtube.com)
d484uoz

Zespół Jeden Osiem L wydał nową piosenkę o tytule "Grawitacja". Wcześniej ukazał się utwór "Zanim wszystko stracę", który grupa zaprezentowała w ostatnich miesiącach.

ZOBACZ: Slums Attack o polskiej scenie hip-hop

- Utwór "Grawitacja" opowiada o nieustannym zmaganiu się z codziennością, przezwyciężaniu własnych ograniczeń w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów i poszukiwaniu sensu tych zmagań. Dla każdego będzie miał trochę inne znaczenie, ponieważ każdy ma swoją własną grawitację, którą musi pokonać, żeby rozwinąć skrzydła i polecieć. Najważniejsze jest jednak to, o co walczymy. Jeśli marzenia nie będą pustymi zachciankami przesączonymi egoizmem, zawsze znajdzie się ktoś, kto w przypadku porażki pomoże nam się podnieść - czytamy w komunikacie zespołu cytowanym przez Radio Zet.

d484uoz

Zobacz także: Slash: "Ludzie mówili mi, żebym porzucił gitarę"

Polacy usłyszeli o zespole Jeden Osiem L dzięki piosence "Jak zapomnieć", która stała się wielkim hitem. Utwór podbijał listy przebojów w 2004 r. Debiutancka płyta formacji pokryła się złotem.

Przeczytaj: Smolasty na jednej scenie z Nicki Minaj

Łącznie zespół wydał cztery albumy studyjne. Ostatnie trzy jednak nie zdobyły tak dużej popularności jak pierwszy. Płyta "Dekada" ukazała się w 2014 r. i była podsumowaniem 10 lat działalności formacji z Płocka. Słuchacie zespołu Jeden Osiem L?

d484uoz

Podziel się opinią

Share

d484uoz

d484uoz