Trwa ładowanie...
d28v0pi
Megafon.pl
News

Jennifer Lopez rozstała się z chłopakiem! Powód rozstania?

Jak donosi magazyn "People", Jennifer Lopez i Casper Smart nie są już razem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jennifer Lopez
Jennifer Lopez (newspix.pl)
d28v0pi

Latynoska pięknosć i jej 29-letni partner zaczęli umawiać się ze sobą pod koniec 2011 roku. Kilka tygodni temu kolorowa prasa spekulowała, że wokalistka jest w ciąży, a Smart zostanie po raz pierwszy tatą. Okazuje się jednak, że ich związek nie jest taką sielanką, jak przypuszczano.

- Jennifer i Casper zerwali ze sobą - zdradził informator magazynu. -_ Nie są razem od kilku tygodni. Nie wydarzyło się nic dramatycznego. Pozostają przyjaciółmi i nadal się spotykają, ale nie są już parą._

Jakie były powody rozstania Jennifer Lopez i jej partnera? Dziennikarze gazety "InTouch" mają zupełnie inne zdanie niż źródło "People". Uważają bowiem, że miesiąc wcześniej para odbyła poważną kłótnię i to właśnie ona ostatecznie doprowadziła do rozstania.

d28v0pi

- Casper od dłuższego czasu czuł, że Jennifer nie angażuje się w ten związek wystarczająco mocno i nie szanuje go tak, jak na to zasługuje w roli jej partnera - czytamy w artykule na temat kryzysu w związku Lopez i Smarta.

Obecnie Jennifer Lopez można oglądać w serialu "Shades of Blue". Potwierdziła też udział w filmie HBO o szefowej kartelu narkotykowego Griseldzie Blanco. Ostatni krążek Amerykanki, "A.K.A.", miał premierę w czerwcu 2014 roku.

Casper Smart, Jennifer Lopez ONS.pl
Casper Smart, Jennifer Lopez
Casper Smart, Jennifer Lopez East News
Casper Smart, Jennifer Lopez

* ZOBACZ TAKŻE: Jennifer Lopez pozwana za seksapil *

d28v0pi

Podziel się opinią

Share

d28v0pi

d28v0pi