Trwa ładowanie...
dcvc7vm

Jessica Mercedes Kirschner

Najnowsze informacje
1.5
(2 głosy)
Oceń:
Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Jessica Mercedes Kirschner, czyli Jemerced, jest jedną z najpopularniejszych polskich blogerek modowych. Jej matka jest Polką, ojcem – z którym, jak wyznała w jednym z wywiadów, nie utrzymuje kontaktów – Niemiec.

Jessica Mercedes wychowywała się w Niemczech, jednak obecnie mieszka w Poznaniu. Poza prowadzeniem swojego bloga Jemerced.com pracuje także jako osobista stylistka. Wcześniej zajmowała się działem moda w portalu VuMag.pl i magazynie KMag. W 2012 roku była prezenterką Eska TV.

Modą interesowała się już jako nastolatka. Nie pochodziła z zamożnej rodziny, więc na wszystko musiała samodzielnie zapracować. Zaczynała od fotomodelingu, jednak największą sławę przyniósł jej założony w 2010 roku blog. Prezentuje na nim stylizacje na każdą okazję, opisuje pokazy mody, dodaje porady urodowe. Ostatnio prężnie rozwija swój kanał na youtube i nagrywa coraz więcej lifestylowych filmów.

Szafiarka z Polski może pochwalić się międzynarodowymi sukcesami. Wzmianki o niej już od kilku lat pojawiają się w takich pismach, jak Vanity Fair, Vogue, Grazia, Elle czy Glamour.

dcvc7vm
dcvc7vm
dcvc7vm
dcvc7vm