Trwa ładowanie...

Joanna Brodzik bardzo przeżyła śmierć babci. Ciągle za nią tęskni

Joanna Brodzik ciągle nie może pogodzić się z odejściem babci. Ostatnio zamieściła wzruszający wpis, który jej zadedykowała. Chwyta za serce.

Share
Joanna Brodzik bardzo przeżyła śmierć babci. Ciągle za nią tęskniŹródło: East News, fot: East News
d1ubv6t

Niedawno minęła 10. rocznica śmierci babci Joanny Brodzik. "Moja przyjaciółka, powierniczka, krytyczny widz i ostoja. Dotknięcie jej ręki było jak balsam. Jest ze mną w każdej sekundzie. Kocham Cię" - wyznała we wzruszającym wpisie aktorka.

"W ŁÓŻKU Z OSKAREM". Blanka Lipińska: Nigdy nie będę matką

Joanna Brodzik wychowywała się bez ojca. Niejednokrotnie w wywiadach podkreślała, że jej wzorcem od zawsze były silne kobiety. Mama aktorki po odejściu partnera musiała sobie poradzić z wychowaniem trójki dzieci. Dużo pomagała babcia. To dzięki nim Brodzik stała się osobą niezależną i odważną.

d1ubv6t

- Każdy z nas znajdzie pewnie jakieś trudne momenty w swoim dzieciństwie. Ale to od nas, gdy doroślejemy, zależy, co z tym doświadczeniem zrobimy. Wyniosłam z domu bagaż dziecka z niepełnej rodziny, wychowanego właściwie bez ojca. To babcia i mama miały największy wpływ na kształtowanie mojego oglądu świata - powiedziała jakiś czas temu w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" Joanna Brodzik.

Babcia Jadwiga była zawsze, kiedy Joanna jej potrzebowała. Spędzała z wnuczką dużo czasu, dała jej mnóstwo ciepła i miłości. Co więcej, to ona ją wspierała, gdy postanowiła zdawać do szkoły teatralnej.

Dziś aktorka z czułością ją wspomina.

d1ubv6t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ubv6t