Trwa ładowanie...
d3ic7gd

Joanna Krupa pokazała filmik z córeczką. Urocze wideo

Joanna Krupa świętowała swój pierwszy dzień mamy. Z tej okazji pokazała fanom, jak spędza czas ze swoim szczęściem. Zobaczcie urocze wideo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Krupa jest mamą kilkumiesięcznej Ashy-Leigh.
Joanna Krupa jest mamą kilkumiesięcznej Ashy-Leigh. (ONS)
d3ic7gd

Joanna Krupa i jej obecny mąż, Douglas Nunes, pobrali się dwa lata temu. Zakochani po 9 miesiącach randkowania i 4 miesiącach od zaręczyn przysięgli sobie miłość i wierność. Sielanka u zakochanych wydaje się nie mijać. W minionym roku na świat przyszedł owoc ich miłości, córeczka Asha-Leigh.

Modelka często chwali się na swoim profilu na Instagramie wizerunkiem dziecka, za co jednocześnie jest doceniana i krytykowana. Niemal każdy jej post wywołuje dyskusję w komentarzach. Modelka sama nieraz reaguje na krytyczne komentarze podkreślając, że jest wiele istotniejszych spraw, którymi można się zająć, a jej córeczka ma wszystko, czego potrzebuje i troskliwą opiekę.

Ostatnio zdecydowała się podzielić kolejnym filmikiem z pociechą. Tym razem z okazji Dnia Matki. Nie da się ukryć, że to odtąd święto wyjątkowe także dla niej – w tym roku sama mogła już go celebrować jako świeżo upieczona mama. Modelka nie kryje, dotąd nie czuła jeszcze takiego ogromu miłości i szczęścia. Córka zmieniła wszystko.

Na jej profilu na Instagramie zagościło wideo, na którym ogląda książeczkę z córką. Zobaczcie sami, to sama słodycz!

d3ic7gd

Podziel się opinią

Share
d3ic7gd
d3ic7gd