Trwa ładowanie...
joanna kurowska

Joanna Kurowska pożegnała Dariusza Gnatowskiego. "Odszedł mój serdeczny kolega"

Dariusz Gnatowski odszedł w wieku 59 lat. Na Instagramie pożegnała go koleżanka z planu serialu "Świat według Kiepskich" Joanna Kurowska.

Share
Joanna Kurowska pożegnała Dariusza Gnatowskiego
Joanna Kurowska pożegnała Dariusza GnatowskiegoŹródło: ONS
d4jirzy

Dariusz Gnatowski zmarł 20 października. Jego śmierć poruszyła środowisko aktorskie oraz widzów oglądających go w różnych produkcjach. Aktor najbardziej rozpoznawalny był jako Arnold Boczek, w którego przez lata wcielał się w serialu "Świat według Kiepskich".

Na planie tego serialu spotkał się z Joanną Kurowską, która dołączyła do obsady w 2007 r. Aktorka zamieściła poruszający wpis na Instagramie, w którym pożegnała zmarłego kolegę:

d4jirzy

"Odszedł mój serdeczny kolega Darek Gnatowski. Och, jaki to był wspaniały kompan. Opowiadał dowcipy po góralsku z akcentem nie do podrobienia. Był przy tym skromny i życzliwy życzliwością, jaka już dzisiaj jest na wymarciu. Nikomu nie zazdrościł. O swoich kolegach z Krakowa: Treli, Peszku, Stuhrze, mówił z niekłamanym podziwem. W naszym środowisku to rzadkość. Nie wartościował się, odbierając wartość innym. Nie musiał. Miał kręgosłup" - pisała poruszona Kurowska.

"Lubiliśmy się. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić, że jak przyjadę na plan Kiepskich w styczniu, to nie usłyszę — Joaśka, jak już se tam zagrasz to swoje, to zejdź se na dół w hotelu na piwko. — Chyba się już, Gnatu kochany, nie napijemy. Myślałam, że w tym roku worek ze smutkiem już mam zawiązany. A jednak. Darku, będzie mi ciebie brakować. Bardzo. Niech ten rok już se pójdzie. W MORDĘ JEŻA".

Szpitale polowe w Polsce. Minister zdrowia: powstaje plan dla każdego województwa

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d4jirzy

Podziel się opinią

Share
d4jirzy
d4jirzy