Trwa ładowanie...
d1ie9oi

Joanna Kurowska pożegnała Dariusza Gnatowskiego. "Odszedł mój serdeczny kolega"

Dariusz Gnatowski odszedł w wieku 59 lat. Na Instagramie pożegnała go koleżanka z planu serialu "Świat według Kiepskich" Joanna Kurowska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Kurowska pożegnała Dariusza Gnatowskiego
Joanna Kurowska pożegnała Dariusza Gnatowskiego (ONS)
d1ie9oi

Dariusz Gnatowski zmarł 20 października. Jego śmierć poruszyła środowisko aktorskie oraz widzów oglądających go w różnych produkcjach. Aktor najbardziej rozpoznawalny był jako Arnold Boczek, w którego przez lata wcielał się w serialu "Świat według Kiepskich".

Na planie tego serialu spotkał się z Joanną Kurowską, która dołączyła do obsady w 2007 r. Aktorka zamieściła poruszający wpis na Instagramie, w którym pożegnała zmarłego kolegę:

"Odszedł mój serdeczny kolega Darek Gnatowski. Och, jaki to był wspaniały kompan. Opowiadał dowcipy po góralsku z akcentem nie do podrobienia. Był przy tym skromny i życzliwy życzliwością, jaka już dzisiaj jest na wymarciu. Nikomu nie zazdrościł. O swoich kolegach z Krakowa: Treli, Peszku, Stuhrze, mówił z niekłamanym podziwem. W naszym środowisku to rzadkość. Nie wartościował się, odbierając wartość innym. Nie musiał. Miał kręgosłup" - pisała poruszona Kurowska.

d1ie9oi

"Lubiliśmy się. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić, że jak przyjadę na plan Kiepskich w styczniu, to nie usłyszę — Joaśka, jak już se tam zagrasz to swoje, to zejdź se na dół w hotelu na piwko. — Chyba się już, Gnatu kochany, nie napijemy. Myślałam, że w tym roku worek ze smutkiem już mam zawiązany. A jednak. Darku, będzie mi ciebie brakować. Bardzo. Niech ten rok już se pójdzie. W MORDĘ JEŻA".

Szpitale polowe w Polsce. Minister zdrowia: powstaje plan dla każdego województwa

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1ie9oi

Podziel się opinią

Share
d1ie9oi
d1ie9oi