Trwa ładowanie...
d4l5cdn

Joanna Liszowska wraca na salony

Joanna Liszowska trzy lata temu spowodowała kolizję, będąc pod wpływem alkoholu. Aktorka przez ten czas postanowiła usunąć się w cień i ograniczyła swoją aktywność w show-biznesie. Unikała ścianek, przestała grać w reklamach, pojawiała się jedynie na planie serialu "Przyjaciółki". Jak się okazuje, ta decyzja wyszła aktorce na dobre. Media i reklamodawcy postanowili dać jej drugą szansę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Liszowska
Joanna Liszowska (ONS.pl)
d4l5cdn

Po nieprzyjemnym zdarzeniu aktorka robiła wszystko, by sprawa szybko rozeszła się po kościach. Zamieszkała na stałe w swoim domu w Szwecji i przylatywała do Polski tylko na nagrania serialu. Najgorsze chwile ma już jednak za sobą i ponownie wróciła do łask show-biznesu.

Jak podaje "Super Express", Liszowska razem z serialowymi koleżankami wzięła udział w reklamie sieci sklepów z kosmetykami. Za ten epizod zainkasowała aż 100 tys. zł. Jak widać, cierpliwość zaowocowała. - Oczywiście, ta pierwsza propozycja reklamy przywraca ją na rynek i teraz może być tych propozycji, reklam więcej, bo inni reklamodawcy zobaczą, że Liszowska znów jest dobrą reklamującą i ma dobry wizerunek - powiedział w rozmowie z tabloidem medioznawca Wojciech Szalkiewicz.

AKPA

Joanna Liszowska została ukarana za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu. Za spowodowanie kolizji w 2014 roku sąd nałożył na nią karę odebrania prawa jazdy na dwa lata, grzywny w wysokości 5 tys. złotych oraz pięciu miesięcy wykonywania prac społecznych (aktorka pracowała w jednym z przedszkoli w powiecie piaseczyńskim).

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną ONS.pl
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną
ONS.pl
d4l5cdn

Podziel się opinią

Share

d4l5cdn

d4l5cdn