Trwa ładowanie...
d3y82jd
Megafon.pl
News

Julia Marcell pokazuje swojego Andrew! WIDEO

Julia Marcell opublikowała nowy teledysk. Wideo powstało do nagrania "Andrew".
Podziel się
Julia Marcell
Julia Marcell (ONS.pl)
d3y82jd

Utwór zapowiada nadchodzącą płytę wokalistki. Premiera niezatytułowanego jeszcze dzieła planowana jest na marzec 2016 roku. Szczegóły poznamy wkrótce.

Drodzy, nowa płyta już marcu! Właśnie intensywnie pracuję nad nią z zespołem. Zaszyliśmy się w studio i idziemy jak burza, pomysły przepalają nam zwoje mózgowe, praca wre… A tymczasem oddaję w Wasze ręce pierwszy zwiastun płyty – piosenkę „Andrew”. Tak jak reszta piosenek na nowej płycie, jest ona po polsku. Tak jak reszta, jest moją reakcją na tu i teraz, na naszą popową, rozkrzyczaną, odblaskową rzeczywistość, której zasady działania stają się coraz bardziej i bardziej absurdalne i niezrozumiałe... Prawowity pierwszy singiel z płyty już niedługo. Będziemy trąbić i krzyczeć, więc nie przegapicie.Na koncerty z nową płytą zapraszamy od kwietnia - napisała artystka na Facebooku.

Julia Marcell to laureatka Paszportu "Polityki". Na koncie ma płyty "It Might Like You" (2009), "June" (2011) oraz "Sentiments", która miała premierę w październiku 2014 roku. Jej dyskografię uzupełnia EP-ka "Storm" (2007). Artystka napisała też muzykę do filmu "Jak całkowicie zniknąć" Przemysława Wojcieszka.

Weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody od ASUSa!

d3y82jd

Podziel się opinią

Share
d3y82jd
d3y82jd