Trwa ładowanie...

Mąż gwiazdy mógł stracić wzrok. Pokazała zdjęcie po operacji

Julia Pogrebińska i jej mąż, John Scott na co dzień podróżują po świecie i zarażają innych miłością do jogi. Ostatnio przeżyli chwile grozy, gdy mężczyzna zranił się w oko w Indiach. Potrzebna była operacja, którą udało się przeprowadzić w Polsce.

Mąż gwiazdy mógł stracić wzrok. Pokazała zdjęcie po operacjiŹródło: Instagram
d2s0rls
d2s0rls

Julia Pogrebińska już kilka lat temu porzuciła karierę aktorską i wyruszyła w świat z dużo starszym od siebie Johnem Scottem. Mężczyzna zaraził ją miłością do jogi. W 2017 roku gwiazda poślubiła ukochanego, a na jej profilach w mediach społecznościowych można było oglądać głównie niesamowite ćwiczenia wykonywane w pięknych zakątkach świata.

Ostatnio jednak Pogrebińska zdecydowała się na poważny post. Julia w długim wpisie opowiedziała o wypadku męża w Indiach. Okazało się, że John zranił się w oko i potrzebuje operacji. Przez pandemię koronawirusa nie była to rzecz łatwa do przeprowadzenia.

"Naprawdę mieliśmy nadzieję tego uniknąć. John zranił oko w Indiach i z powodu kwarantanny i wszelkiego rodzaju ograniczeń nie mogliśmy przeprowadzać żadnych dalszych badań ani zabiegów w Indiach. Mieliśmy szczęście, że mieliśmy zabieg ajurwedyjski w Purple Valley z Dr. Vijay, pomogło to przywrócić wizję Johna, ale nie mogło naprawić siatkówki. Musieliśmy wrócić do domu, ale tutaj, w Polsce, musieliśmy przejść dwutygodniową kwarantannę, co zrobiliśmy. Żaden szpital nie pomógłby Johnowi podczas kwarantanny, ponieważ jest to sytuacja, w której mógłby stracić wzrok, ale nie życie. To był długi czas bez leczenia laserowego, które mogło uratować nas od operacji. Teraz nie mamy żadnej innej opcji" - napisała rozżalona.

Na szczęście operacja się udała i mąż gwiazdy powoli wraca do zdrowia.

d2s0rls

"John ma w oku gaz, który utrzymuje siatkówkę i nową soczewkę na miejscu. Pierwsze kilka dni jest więc kluczowe. Musi trzymać głowę prosto prawie cały dzień przez 3-4 dni, aby nie zakłócać pracy chirurgów." - dodała w kolejnym poście.

Julia jest wdzięczna lekarzom z Warszawy i podkreśla, że dzięki operacji jej mąż nie stracił wzroku. Trzymamy kciuki, by szybko wrócił do formy.

d2s0rls
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2s0rls