Trwa ładowanie...
d3r9clh

Julia Wieniawa cierpi na niedoczynność tarczycy

Jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia wyznała na Instagramie, że cierpi na niedoczynność tarczycy. Mało fanów wiedziało, że ma takie problemy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie każdy wiedział, że Wieniawa ma niedoczynność tarczycy.
Nie każdy wiedział, że Wieniawa ma niedoczynność tarczycy. (East News, Fot: East News)
d3r9clh

Kariera Julii Wieniawy nabrała ostatnio nieprawdopodobnego rozpędu. Dla wielu fanów jest idealna i mało kto mógł sobie zdawać sprawę z tego, że piękna i zdolna aktorka cierpi na niedoczynność tarczycy. Wieniawa na Instagramie postanowiła odpowiedzieć na pytania od fanów. Sporo z nich dotyczyło jej pracy i show biznesu. Jednak kilka odnosiło się do choroby. O której zresztą dowiedziała się stosunkowo niedawno.

- O niedoczynności dowiedziałam się mniej więcej 4 miesiące temu. Zauważyłam u siebie bardzo dużą senność, notoryczne przemęczenie i puchnięcie. Najbardziej było widać to u mnie na twarzy. Przynajmniej ja to widziałam - tłumaczyła. Wyznanie napędziło karuzelę pytań. "To ważny dla kobiet temat" - pisały internautki, prosząc o porady.

d3r9clh

- Z dietą stara mi się pomagać moja trenerka. Mówi mi, że nie powinnam jeść glutenu - zdradziła. Choć przyznała, że nie jest to w jej przypadku łatwe. Zawód aktorka nie sprzyja sztywnym zasadom odżywiania, chociażby ze względu na nieregularne godziny pracy.

W potoku pytań, Wieniawa wyznała, że pomaga jej np. picie herbaty z pokrzywy.

Wiedzieliście, że Wieniawa ma niedoczynność tarczycy?

d3r9clh

Podziel się opinią

Share
d3r9clh
d3r9clh