Trwa ładowanie...
d2bm2rq

Julia Wieniawa. Czy młoda gwiazda nie przesadziła z opalenizną?

Julia Wieniawa postanowiła ostatnio skorzystać z opalania natryskowego. Efekt nie do końca zadowolił 20-letnią gwiazdę, która podzieliła się z fanami swoimi przemyśleniami. Podoba wam się opalenizna Julii Wieniawy?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Czy Julia Wieniawa powinna korzystać z opalania natryskowego?
Czy Julia Wieniawa powinna korzystać z opalania natryskowego? (ONS.pl)
d2bm2rq

Julia Wieniawa jest mocno zapracowaną 20-latką. Występuje w reklamach, a także pracuje na planie nowego serialu "Zawsze warto", którego premiera została zaplanowana na jesień 2019 w telewizji Polsat.

Gwiazda stara się jak najwięcej swojego wolnego czasu poświęcać chłopakowi Aleksandrowi Baronowi. Julia Wieniawa chce również zawsze wyglądać zjawiskowo. Nic dziwnego, że skorzystała z opalania natryskowego.

Uzyskany efekt nie spodobał się aktorce, która nie kryła swojego niezadowolenia przed fanami na Instastory. "Ale jestem ciemna. Matko Boska! Chyba przesadziłam z opalaniem" – przyznała Julia Wieniawa. Nie obarczyła jednak winą gabinetu, tylko siebie – "Wczoraj na opalaniu sama mówiłam 'więcej, więcej'! Brawo ja!"

Julia Wieniawa Instagram.com
Julia Wieniawa

Co sądzicie o opaleniźnie Julii Wieniawy? Również uważacie, że Julia Wieniawa nie powinna korzystać z zabiegów w studiu? A może jednak gwiazda wyolbrzymia całą sprawę?

d2bm2rq

Podziel się opinią

Share

d2bm2rq

d2bm2rq