Trwa ładowanie...

Justin Bieber i Hailey Bieber o swoim rozstaniu. Nowe reality show gwiazd

Justin Bieber i Hailey ujawnili szczegóły ze swojego życia małzeńskiego. Para doczekała się własnego programu.

Justin Bieber i Hailey Bieber o swoim rozstaniu. Nowe reality show gwiazdŹródło: Getty Images
d27ibzs
d27ibzs

Justin Bieber i jego życie miłosne od zawsze było przedmiotem zainteresowania mediów. Jeszcze do niedawna cały świat rozpisywał się na temat jego relacji z Seleną Gomez, a ten związek, choć już należy do przeszłości, nadal ma swoich fanów. Ku wielkiemu niezadowoleniu niedługo po ostatecznym rozstaniu z Gomez, Bieber zadeklarował swoje uczucia do innej kobiety. Szczęśliwą wybranką została Hailey Baldwin. Para szybko stanęła na ślubnym kobiercu, a modelka przybrała nazwisko ukochanego.

Justin Bieber i jego żona Hailey Bieber zdradzili szczegóły swojego życia małżeńskiego na za pośrednictwem mediów społecznościowych. W poniedziałek o godz. 9:00 na Facebook Watch odbyła się premiera miniserialu “The Biebers on Watch”. W pierwszym odcinku swojego reality show opowiedzieli o wzlotach i upadkach w swoim związku np. rozstania z 2016 r.

- Teraz uważam, że to najlepsza rzecz, że postanowiliśmy się rozstać i mieliśmy czas, by zająć się własnymi sprawami – stwierdziła Hailey.

- Myślę, że jedną rzeczą, która jest naprawdę ważna, jest to, że od czasu, kiedy zrobiliśmy sobie przerwę i nie byliśmy w dobrych stosunkach – byłam sama. Nie uciekłam w inny związek, skupiłam się po prostu na czymś innym, aby spróbować… odwrócić uwagę i zapomnieć – powiedziała Hailey do Justina.

d27ibzs

Justin Bieber i Hailey Bieber ponownie zaczęli się spotykać latem 2018 roku.

- Kiedy wróciliśmy do siebie, poczułam, że już wystarczająco dużo doświadczyłam w życiu z innymi. Czułam, że nie będzie mi przeszkadzać, jeśli już nigdy więcej z nikim innym nie zamienię słowa, z żadnym innym facetem. To nie miało dla mnie żadnego znaczenia. Wiedziałam, czego chcę – wspomina Hailey Bieber.

- Sporo przebaczenia musiałaś mieć wobec mnie. I odwrotnie. Oboje popełniliśmy błędy i myślę, że kiedy zrozumieliśmy, jak bardzo Bóg nam przebaczył i dał nam łaskę, dało nam to zdolność do wzajemnego otworzenia się na nowo – wyznał Justin Bieber.

d27ibzs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d27ibzs