Trwa ładowanie...

Justyna Pochanke ma powody do radości. Jej córka wychodzi za mąż

Gwiazda TVN24 niebawem będzie bawić się na ślubie córki. Jak dowiedział się "Super Express", Zuzanna Ryncarz w lipcu ma stanąć na ślubnym kobiercu.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Justyna Pochanke ma powody do radości. Jej córka wychodzi za mążŹródło: ONS.pl
d4b4h5v
d4b4h5v

Justyna Pochanke po rozwodzie z pierwszym mężem przez jakiś czas samotnie wychowywała Zuzannę. Dziewczyna była zawsze oczkiem w głowie znanej mamy. Niestety, dziennikarka wielokrotnie żaliła się, że ze względu na swój tryb pracy, często nie miała dla córki tyle czasu, ile by chciała.

- Pękało mi serce, gdy wiedziałam, że Zuzia wieczorem kiwa się ze zmęczenia, starając się doczekać chwili, gdy wrócę do domu, żeby ją przytulić. Życie to nie bajka. Przez kilka lat byłam sama po rozstaniu z mężem. Pracowałam rano, dziecko spało, pracowałam w nocy, dziecko spało. Był etap, gdy mieszkałam tylko z Zuzą i spałam z nożem pod poduszką. To był lęk połączony z odpowiedzialnością. Brak poczucia bezpieczeństwa - mówiła w jednym z wywiadów.

Zobacz też: Imiona dzieci polskich gwiazd

Zuza wyrosła na śliczną kobietę i dziś studiuje na Politechnice Warszawskiej. Dzięki dobrym wynikom w nauce udało się jej wyjechać dwa lata temu na stypendium do Włoch. 23-latka uczy się tam projektowania samochodów. To właśnie w Italii miała poznać wybranka swojego życia.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4b4h5v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4b4h5v