Trwa ładowanie...
d3ldzok

Kajra chciała zrobić sobie zdjęcie. Sławomir wszystko popsuł

Kajra i Sławomir stanowią nie tylko parę prywatnie, ale też zawodowo. Ostatnio żona gwiazdora rock polo chciała zrobić ładne zdjęcie. Tymczasem w kadr niespodziewanie wszedł jej mąż.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magdalena Kajrowicz i Sławomir Zapała
Magdalena Kajrowicz i Sławomir Zapała (East News, Fot: East News)
d3ldzok

Magdalena Kajrowicz jest w związku małżeńskim z gwiazdorem rock polo - Sławomirem. Poznali się kilka lat temu w Ameryce. Ona pracowała w barze jako kelnerka, a on był klientem. Dziś wiodą szczęśliwe życie, a owocem ich miłości jest syn Kordian. Para nie odstępuje siebie na krok. Można powiedzieć nawet, że są nierozłączni.

ZOBACZ TAKŻE: Kajra o Sławomirze: Najbardziej kręci mnie jego wąs!

Kajra i Sławomir czerpią radość z tego, że występują na scenie. Wystarczy tylko spojrzeć na ich występy. Są w stanie porwać olbrzymie tłumy, które przychodzą na ich koncerty i śpiewają "Miłość w Zakopanem". Aktualnie chyba nie ma nikogo w Polsce, kto nie znałby tego kawałka. Stworzyli hit, który na YouTube ma już... 200 milionów wyświetleń!

d3ldzok

Prywatnie mają dużo dystansu. Ostatnio Kajra na instagramowym profilu opublikowała kilka zdjęć. Chciała zrobić zmysłowe selfie, lecz nagle zjawił się Sławomir, który popsuł jej fotkę.

"Słodko"- piszą internauci, których rozbawił post żony artysty. Oby więcej ludzi było na świecie z takim dystansem!

d3ldzok

Podziel się opinią

Share
d3ldzok
d3ldzok