Kamila Baar i Wojciech Błach zostali rodzicami
Jak donosi tygodnik Twoje Imperium, para aktorów, Wojciech Błach i Kamila Baar, 9 stycznia zostali rodzicami! W jednym z warszawskich szpitali na świat przyszło ich pierwsze dziecko, synek Bruno. Rodzice postanowili, że chłopiec będzie nosił dwa nazwiska i będzie nazywał się Bruno Błach-Baar.
Mały Bruno mierzył 57 centymetrów i ważył aż 3890 gramów!
Jestem bardzo szczęśliwy, przed nami role naszego życia. Zbudowałem już piękny dom, zasadziłem drzewo, a teraz doczekałem się syna. Do pełni szczęścia nie potrzeba mi już nic więcej - mówi w rozmowie z Twoim Imperium szczęśliwy tata.
Obojgu rodzicom serdecznie gratulujemy i witamy małego Bruna na świecie!
WP Gwiazdy na:
Wyłączono komentarze
Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.
Redakcja Wirtualnej Polski