Trwa ładowanie...

Karolina Gilon bierze lekcje tańca. Świetnie jej idzie

Karolina Gilon wielu kojarzy się jedynie z "Top Model", "Love Island", imprezami branżowymi i pozowaniem na ściankach. Nic bardziej mylnego! Modelka inwestuje w swój rozwój.
Share
Karolina Gilon próbuje swoich sił w nowe dziedzinie.
Karolina Gilon próbuje swoich sił w nowe dziedzinie.Źródło: East News
d1rjm6m

Piękna blondynka z tatuażami - tak właśnie jeszcze niedawno postrzegano Karolina Gilon pokazała się widzom Polsatu w "Love Island. Wyspa miłości". Modelka, oprócz pozowania na ściankach, postanowiła dodać coś do swojego życia. Nadal jest piękna, ma tatuaże, a figury zazdrości jej wiele młodych dziewcząt. W dalszym ciągu pokazuje się w pięknych strojach i wdzięcznie, z uśmiechem pozuje na ściankach. Gilon zaczęła pobierać lekcje tańca.

Na InstaStory Karolina Gilon opublikowała nagrania z lekcji tańca. Trzeba przyznać, że modelka rusza się całkiem nieźle. I choć początki bywają trudne, a pech nie odpuszcza, nic jej nie przeszkodziło w dobrej zabawie - nawet złamany obcas nie pokrzyżował planów Gilon. Karolina, co widać, świetnie bawi się podczas tańca. Sprawia jej to przyjemność i jest to zauważalne. Z uśmiechem na twarzy wykonuje każdy ruch.

Karolinie życzymy wytrwałości w nauce.

d1rjm6m

Podziel się opinią

Share
d1rjm6m
d1rjm6m