Trwa ładowanie...
d39ginw

Karolina Małysz zaprzecza stereotypowi biednego studenta. Jej samochód robi wrażenie

Pamiętacie małego brzdąca z loczkami, którego Małysz pokazywał do kamery na zawodach pod koniec lat 90 tych? Jego mała córka jest już dorosła i prowadzi życie na wysokim poziomie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fani zgodnie twierdzą, że Karolina jest bardzo podobna do ojca
Fani zgodnie twierdzą, że Karolina jest bardzo podobna do ojca (Instagram.com)
d39ginw

Córka Adama Małysza w tym roku skończy 21 lat. Karolina odłożyła pracę na później, bo od dwóch lat jest studentką Uniwersytetu Jagielońskiego na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych.

Mama Karoliny, Iza Małysz zamieściła na Instagramie zdjęcie samochodu córki. I choć na pierwszym planie widać psa, to dzięki uprzejmości redaktora strony AutoKult.pl udało nam się ustalić, że widoczny tył samochodu to* Mini Paceman, miejskie auto, które łączy prostotę crossovera ze sportowym coupe, który był produkowany w latach 2012-2016.*

   Instagram.com

Taki samochód to nie lada gratka dla młodej, ledwie dwudziestoletniej studentki. Zakładając, że auto ma około 2 lat, jego wycena może wahać się między 60 a 80 tys. zł. Karolina nie tylko jeździ pięknym samochodem, ale również jak przystało na studentkę polityki zagranicznej, podróżuje po świecie. Na Instagramie jakiś czas temu chwaliła się zdjęciami z Meksyku.

d39ginw

Trzeba przyznać, że sportowcom się powodzi, skoro Adam sprezentował córce takie cuda.

Sprawdź więcej informacji o modelu Mini Paceman

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d39ginw

Podziel się opinią

Share

d39ginw

d39ginw