Trwa ładowanie...

Karolina Pisarek odpowiedziała Joannie Krupie: "Wstydź się!"

Pomiędzy Karoliną Pisarek a Joanną Krupą cały czas toczy się medialna wojna. 23-letnia modelka odpowiedziała starszej koleżance z branży na zarzuty, jakoby gospodyni "Top Model" miała jej pomóc w karierze.

Share
Karolina Pisarek odpowiedziała Joannie Krupie: "Wstydź się!"
Karolina Pisarek odpowiedziała Joannie Krupie: "Wstydź się!"Źródło: East News
d21jg7g

Konflikt pomiędzy Karoliną Pisarek a Joanną Krupą nieustannie trwa. Wszystko zaczęło się od rozmowy gospodyni "Top Model" z Pudelkiem, podczas której zarzuciła młodszej koleżance gwiazdorzenie. Odniosła się do artykułów dotyczących tego, jakoby obie panie nawzajem chciały się wygryźć z programu "Top Model. Front Row".

- Kochana! Jak ja bym chciała, żebyś nie była w programie, to byś nie prowadziła Front Row! - zapewniła Krupa. - No naprawdę, ja jestem szczera. Ja jestem wystarczająco już poważną kobietą i nie mam czasu na takie dziecinne "ping pong". To jest dziecko. Tak naprawdę jakbym miała dziecko jako młoda kobieta, to by mogła być moją córką. Come on, ja cię wylansowałam! Top Model cię wylansowało. Chociaż miej szacunek...” - zwróciła się do Pisarek.

Wypowiedź Krupy w rozmowie z Plotkiem skomentowała menadżerka Pisarek, Małgorzata Leitner, która kiedyś pracowała dla prowadzącej "Top model". Stwierdziła, że Joanna jest nieprofesjonalna i zazdrosna o jej podopieczną. Na zarzuty odpowiedziała także sama Karolina Pisarek, w oświadczeniu przesłanemu wspomnianemu serwisowi.

d21jg7g

- Joanno, dlaczego ani razu, będąc obok mnie na planie, nic nie powiedziałaś? Poszłaś do portali plotkarskich i zaczęłaś mnie oczerniać na całą Polskę. Nic z tego, co mówisz, nie jest prawdą. Jest mi przykro, że kobieta, którą szanowałam i podziwiałam, robi takie rzeczy. Że Ci się chce w to bawić - odpowiedziała modelka.

Joanna Krupa UDERZA w Karolinę Pisarek: "TO JEST DZIECKO! Come on, JA CIĘ WYLANSOWAŁAM!"

Nawiązała również do tematu "wypromowania jej przez" Joannę Krupa. 23-latka uważa, że największe wsparcia otrzymała ze strony swojej menedżerki.

d21jg7g

- Wypromowałaś? Wspierałaś? Na programie "Top Model" się skończyło. Gdzie byłam jedną ze 117 uczestników. Po programie, tak jak twierdzisz, "nie dbałaś" o moich klientów, bo całą moją karierę od początku prowadzi moja agencja. Cały mój PR jest zbudowany na ciężkiej pracy Gosi, która wcześniej zresztą wypromowała Ciebie. Ty następnie bezczelnie oczerniłaś ją na oczach całej Polski, a prawdą jest, że zwyczajnie nie doczytałaś umowy - co zresztą potwierdził sąd. Wstydź się, że nie potrafisz promować się na czymś ciekawym, tylko idziesz wzniecać konflikty i robić dramy w mediach - wyznała Pisarek.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d21jg7g

Podziel się opinią

Share
d21jg7g
d21jg7g