Trwa ładowanie...

Kasia Cichopek nie nudzi się podczas narodowej kwarantanny. Pokazała, jak spędza czas z córką

Katarzyna Cichopek, podobnie jak wiele gwiazd, nawołuje do tego, by w czasie pandemii koronawirusa nie wychodzić z domu, jeśli nie jest to niezbędne.

Share
Kasia Cichopek nie nudzi się podczas narodowej kwarantanny. Pokazała, jak spędza czas z córką
Źródło: ONS.pl
d29cq1e

Szkoły są pozamykane, plany zdjęciowe zwinięte. Kasia Cichopek nie może więc pracować, a jej dzieci uczą się zdalnie. Ale aktorka nie narzeka. Ostatnio na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie, które dokładnie ilustruje to, co teraz dzieje się w wielu domach. Gwiazda pokazała, jak spędza czas z córką. "Pytaliście o bardziej wystrzałowy makijaż... specjalistką w tej dziedzinie jest moja córeczka Helenka. Może tutorial? #zostańwdomu #makeup #kidstime #stayhome" - napisała.

Opis zilustrowała fotografią, na której widać, jak Hela maluje mamę, nakładając na jej powieki cień w wyrazistym kolorze. Ci którzy śledzą Cichopek w sieci, szybko pochwalili kreatywną córkę i cierpliwą mamę. "Świetny pomysł. Radość dziecka - bezcenna", "Makijaż bomba", "Super córeczka" - czytamy. Wpis Cichopek polubiła, między innymi, Joanna Koroniewska.

Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

Niedawno o swoich domowych przebojach z pociechami dała znać też Anna Mucha, koleżanka Cichopek z planu "M jak miłość", gdzie razem pracowały przez kilka lat. Jednak to, co nagrała, było znacznie mniej sielankowe od obrazka z domu Katarzyny. - Ja chcę do pracy! - mówiła.

Kasia Cichopek udziela się w show-biznesie, ale razem z mężem prowadzi też szkołę tańca. Niedawno ruszyła ich platforma online. W ten sposób Hakiel i Cichopek starają się odpowiedzieć na potrzeby swoich podopiecznych. Oboje jednak wciąż powtarzają: "zostań w domu". To w dobie pandemii koronawirusa jest wyjątkowo ważne.

Cichopek i Hakiel mają dwoje dzieci - Helenę i Adama.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

d29cq1e

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d29cq1e
d29cq1e