ycipk-1lixns
News

Kasia Skrzynecka: Będę straszliwą jurorką, potworną kosą!

Podziel się
Kasia Skrzynecka: Będę straszliwą jurorką, potworną kosą!
ycipk-1lixns

Wyobrażacie sobie gwiazdę "Twoja twarz brzmi znajomo" w surowym wydaniu?

Laureatka pierwszej edycji rozrywkowego programu Polsatu już wkrótce zadebiutuje jako jurorka jego drugiej edycji. Ci, którzy spodziewają się po Katarzynie Skrzyneckiej miłych i podnoszących na duchu komentarzy oraz ocen występów uczestników show, mogą się zdziwić.

Zobacz: "Twoja twarz brzmi znajomo": znamy nazwiska kolejnych uczestników!

ycipk-1lixns

Będę straszliwą jurorką, potworną kosą! Ale wielką zaletą tego programu jest to, że wszyscy uczestnicy śpiewają we wszystkich odcinkach, aż do finału. Nikt nie odpada, więc nikomu nie jest przykro, że nie wystąpi w kolejnych wcieleniach. Uważam, że to jest rewelacyjny pomysł, jeśli chodzi o formułę programu. Pokazał, że w Polsce mamy naprawdę zdolnych wokalistów, którzy potrafią zaśpiewać równie pięknie jak najlepsi wokaliści na świecie. (...) To świetna zabawa, połączona z rzetelną pracą. Oraz wspaniała szkoła wokalna - powiedziała "Twojemu Imperium" gwiazda.

Pierwsza edycja "TTBZ" okazała się prawdziwym hitem wiosennej ramówki. Czy kolejna odsłona programu powtórzy tamten sukces? Przypomnijmy, że tym razem będzie można podziwiać występy Marka Kaliszuka, Marcina Przybylskiego, Kuby Molędy, Barbary Melzer, Mai Bohosiewicz, Magdaleny Steczkowskiej, Joanny Liszowskiej oraz Jacka Kawalca.

Wierzycie, że Skrzynecka będzie potrafiła być wobec nich surowa?

Podziel się
ycipk-1lixns

(fot. Facebook)

Podziel się

(fot. AKPA)

Polub WP Gwiazdy

ycipk-1lixns

ycipk-1lixns
ycipk-1lixns