Trwa ładowanie...
d1nxcog

Kasia Tusk będzie sąsiadką Marty Kaczyńskiej? Już szykuje się do przeprowadzki

Już za kilka tygodni Katarzyna Tusk w końcu wyprowadzi się od rodziców i zamieszka we własnej nieruchomości. Jak informuje "Super Exprees" córka szefa Rady Europejskiej kupiła nowy apartament w Sopocie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kasia Tusk będzie sąsiadką Marty Kaczyńskiej? Już szykuje się do przeprowadzki
(AKPA)
d1nxcog

Gwiazdka już jakiś czas temu poinformowała internautów za pośrednictwem swojego bloga o tym, że już niedługo zamieszka wraz ze swoim narzeczonym w nowym miejscu. Chwaliła się postępami remontu i narzekała, iż w swojej przyszłej sypialni musi nosić czapkę, bo nadal nie zamontowano jej kaloryferów. Wszystko wskazuje jednak na to, że prace wykończeniowe dobiegają końca.

"Trwa urządzanie nowego gniazdka. Para zamieszka na parterze kamienicy, będzie miała do dyspozycji ogródek, a także osobne wejście przez kuchnię. Ulica ta należy do jednej z bardziej prestiżowych lokalizacji w całym Trójmieście" - czytamy w tabloidzie.

Okazuje się, że apartament Kasi Tusk jest wart około miliona złotych, a kilka domów dalej mieszka... Marta Kaczyńska. Obie kamienice dzieli podobno niecałe 200 metrów i w najbliższym czasie panie staną się sąsiadkami.

d1nxcog

Spodziewaliście się tego?

Kasia Tusk ONS.pl
Kasia Tusk
Marta Kaczyńska Forum
Marta Kaczyńska

Zobacz także: Kasia Tusk wsiada do Lexusa

d1nxcog

Podziel się opinią

Share

d1nxcog

d1nxcog