Trwa ładowanie...
Katarzyna Zielińska
27-05-2020 14:10

Katarzyna Zielińska opowiedziała o swojej pasji. Jej ogród imponuje

Katarzyna Zielińska może się pochwalić niemałym talentem w hodowli roślin. Aktorka w rozmowie z tabloidem wyjawiła, skąd wzięło się jej zamiłowanie do ogrodnictwa.

Katarzyna Zielińska opowiedziała o swojej pasji. Jej ogród imponujeŹródło: ONS
d14309c
d14309c

Katarzyna Zielińska dała się poznać widzom z dużego talentu aktorskiego. Ba, także talentu kabaretowego, bo równie dobrze co na planie filmowym i teatralnych deskach odnajduje się na estradzie. Zielińska słynie też z dużego poczucia humoru, którym dzieli się z fanami.

Jak się okazuje, aktorka ma jeszcze jedną pasję. Zielińska uwielbia hodować rośliny. I niewątpliwie ma do nich rękę, bo może się pokazać imponującymi, wypielęgnowanymi okazami. Jak sama przyznaje, ogrodniczy "dryg" odziedziczyła po rodzicach. Za młodu pomagała im przy uprawie roślin, owoców i warzyw.

- Może to będzie mój drugi zawód? Może jak nie będę grała, będę robiła coś z kwiatami? W dzieciństwie zawsze marzyłam, by być kwiaciarką. Kto wie, co przyniesie przyszłość – stwierdziła dowcipnie w rozmowie z "Faktem".

Aktorka zdradziła też swój sekret na skuteczną pielęgnację "zieloności". Podkreśla jednak, że warto w tym temacie zasięgnąć także fachowej wiedzy, zaglądając do odpowiedniej literatury i albumów.

- Trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie na jakie kwiaty mamy w domu warunki. (…)Kwiaty trzeba dopasować do tego ile mamy w domu światła, jaką temperaturę lubimy, na jaką stronę wychodzą nam okna... – dodała zaznaczając, że należy zwrócić uwagę także na to, jakie rośliny są odpowiednie, gdy w domach są obecne dzieci i zwierzęta.

A wy, jak dbacie o swoje rośliny, stosujecie się do podobnych zasad?

d14309c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14309c