Trwa ładowanie...
d4axhg9
News

Katarzyna Zielińska opowiedziała o swojej pasji. Jej ogród imponuje

Katarzyna Zielińska może się pochwalić niemałym talentem w hodowli roślin. Aktorka w rozmowie z tabloidem wyjawiła, skąd wzięło się jej zamiłowanie do ogrodnictwa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Zielińska dała fanom kilka rad
Katarzyna Zielińska dała fanom kilka rad (ONS)
d4axhg9

Katarzyna Zielińska dała się poznać widzom z dużego talentu aktorskiego. Ba, także talentu kabaretowego, bo równie dobrze co na planie filmowym i teatralnych deskach odnajduje się na estradzie. Zielińska słynie też z dużego poczucia humoru, którym dzieli się z fanami.

Jak się okazuje, aktorka ma jeszcze jedną pasję. Zielińska uwielbia hodować rośliny. I niewątpliwie ma do nich rękę, bo może się pokazać imponującymi, wypielęgnowanymi okazami. Jak sama przyznaje, ogrodniczy "dryg" odziedziczyła po rodzicach. Za młodu pomagała im przy uprawie roślin, owoców i warzyw.

- Może to będzie mój drugi zawód? Może jak nie będę grała, będę robiła coś z kwiatami? W dzieciństwie zawsze marzyłam, by być kwiaciarką. Kto wie, co przyniesie przyszłość – stwierdziła dowcipnie w rozmowie z "Faktem".

d4axhg9

Aktorka zdradziła też swój sekret na skuteczną pielęgnację "zieloności". Podkreśla jednak, że warto w tym temacie zasięgnąć także fachowej wiedzy, zaglądając do odpowiedniej literatury i albumów.

- Trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie na jakie kwiaty mamy w domu warunki. (…)Kwiaty trzeba dopasować do tego ile mamy w domu światła, jaką temperaturę lubimy, na jaką stronę wychodzą nam okna... – dodała zaznaczając, że należy zwrócić uwagę także na to, jakie rośliny są odpowiednie, gdy w domach są obecne dzieci i zwierzęta.

A wy, jak dbacie o swoje rośliny, stosujecie się do podobnych zasad?

d4axhg9

Podziel się opinią

Share
d4axhg9
d4axhg9