Trwa ładowanie...

Kate Middleton na studiach założyła stowarzyszenie alkoholowe. Nie była grzeczną dziewczynką

Kate Middleton uchodzi za wzór cnót. W przeciwieństwie do Meghan, księżna pilnuje królewskiej etykiety i wpadka z jej udziałem graniczy z cudem. Jednak studencka przeszłość żony księcia Williama, może niektórych zszokować.

Share
Kate Middleton na studiach założyła stowarzyszenie alkoholowe. Nie była grzeczną dziewczynką
Źródło: East News, Fot: East News
d2oro0r

Księżna Kate od zawsze uchodziła za wzór cnót. Ale doceniana jest nie tylko na królewskim dworze. Przez lata bycia księżną, stała się inspiracją dla kobiet na całym świecie. Teraz na jaw wyszły fakty, o których Kate pewnie wolałaby zapomnieć. Za studenckich czasów była niezłym ziółkiem.

ZOBACZ TAKŻE: Reakcja brytyjskich mediów na narodziny kolejnego "royal baby". Jedno zdjęcie przejdzie do historii

Brytyjski dziennik "The Guardian", dotarł do zaskakujących informacji. Okazuje się, że Kate Middleton będąc studentką założyła stowarzyszenie alkoholowe. Było one skierowane w pierwszej kolejności do kobiet.

Middleton była bowiem poirytowana faktem, że inne stowarzyszenia nie dopuszczają do swoich kręgów dziewczyn. Sama zatem postanowiła zostać liderką jednego z nich. Założenie było takie, że studenci spotykali się, aby wspólnie zjeść coś dobrego. Nie brakowało oczywiście alkoholu, na co wskazywała sama nazwa.

I choć księżna nie stroniła od kieliszka, to nikt z kręgu jej znajomych nie pamięta sytuacji, aby miała się upijać. Niewątpliwie jednak lubiła imprezować i była duszą towarzystwa.

d2oro0r

Poszlibyście na imprezę z Kate?

d2oro0r

Podziel się opinią

Share
d2oro0r
d2oro0r