Trwa ładowanie...

Kate Middleton nie nosi obrączki. Wszystko przez pandemię koronawirusa

Kate Middleton dała powód do plotek. Na jednym ze zdjęć pokazała się bez obrączki i zaręczynowego pierścionka. Tyle wystarczyło, by media znów zaczęły spekulować na temat rzekomego kryzysu w jej małżeństwie z księciem Williamem.

Kate Middleton nie nosi obrączki. Wszystko przez pandemię koronawirusaŹródło: Getty Images
d2ddfc3

Kate Middleton niezwykle rzadko łamie dworską etykietę. Pieczołowicie dba również o to, by na jej perfekcyjnym wizerunku nie pojawiła się żadna rysa. Nad jednym tylko nie ma kontroli - nad plotkami. A te pojawiły się ostatnio w związku z opublikowanym zdjęciem na oficjalnym profilu jej rodziny na Instagramie.

ZOBACZ WIDEO: jak gwiazdy spędzają kwarantannę

Kate i William uchylili rąbka tajemnicy i zdradzili, jak wygląda ich pałacowe biuro w rezydencji Anmer Hall w Norfolk. Widzimy, jak księżna, w nienagannej stylizacji, siedzi przy biurku z telefonem przy uchu. Na pierwszy rzut oka idealny obrazek. Wystarczy jednak przyjrzeć się dokładniej, by zauważyć, że Middleton nie założyła obrączki i zaręczynowego pierścionka. Tyle wystarczyło, by w mediach pojawiły się plotki na temat rzekomego kryzysu w małżeństwie Kate i Williama.

d2ddfc3

Dotychczas tylko dwa razy przyłapano Middleton bez biżuterii na dłoni. Doszło do tego w styczniu 2018 r. i na początku 2020 r. Teraz zrobiła to ponownie i to z tego samego powodu - bezpieczeństwa.

Jednym z najważniejszych punktów minimalizowania ryzyka zarażenia się koronawirusem jest odpowiednia higiena dłoni. Szczególnie, jeśli przebywamy w przestrzeni publicznej. Portal norweskiego nadawcy publicznego przygotował nawet specjalny materiał ostrzegających obywateli królestwa przed noszeniem pierścionków, bransoletek i zegarków.

Tamtejsi medycy informują, że wirusy i bakterie mogą osiadać na biżuterii, którą nosimy. Pierścionki, bransoletki, a nawet zegarki mogą być w czasie epidemii poważnym zagrożeniem. Biżuteria zakrywająca część dłoni sprawia, że nie jesteśmy w stanie porządnie ich wyczyścić.

Plotki o kryzysie w małżeństwie Kate i Williama można zatem włożyć między bajki.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

d2ddfc3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ddfc3