Trwa ładowanie...
d3lkm9l

Kathy Jacobs przełamuje bariery. Ma 55 lat i pozuje w bikini

Kathy Jacobs zaczynała karierę modelki w latach 90., ale dopiero teraz zrobiło się o niej głośno. Srebrnowłosa weteranka pojawiła się na niezwykłym pokazie strojów kąpielowych, gdzie mocno zawyżała średnią wieku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kathy Jacobs na pokazie "Sports Illustrated"
Kathy Jacobs na pokazie "Sports Illustrated" (Getty Images)
d3lkm9l

- Drogie panie, pokażmy światu, jak fantastyczne jesteśmy po "pięćdziesiątce". Nie pozwólcie, by świat was zniszczył. Noście swój wiek jak koronę – mówiła Jacobs, która pojawiła się na pokazie strojów kąpielowych "Sports Illustrated" w Miami. Na tym samym wybiegu można było zobaczyć dziewczyny z okładek magazynu, m.in. 27-letnią Camille Kostek i 22-letnią Brooks Nader.

Zobacz także: Eileen Ford była królową świata mody. Nikt nie miał takiego podejścia do modelek

Kathy Jacobs na pokazie "Sports Illustrated" Getty Images
Kathy Jacobs na pokazie "Sports Illustrated" (Getty Images)

Jacobs była niezmiernie wdzięczna za zaproszenie jej do takiego grona. Szczególnie, że przez całe życie słyszała, że jest za niska (160 cm) na modelkę, a ostatnio także za stara.

d3lkm9l

Choć pierwsze kroki w modelingu stawiała już w latach 90. jako dziewczyna agencji Forda, to nadal twierdzi, że musi walczyć o przyjęcie do branży.

Wygranie castingu i pojawienie się na wybiegu "Sports Illustrated" może być upragnionym przełomem w karierze Jacobs. Srebrnowłosa syrena została już zauważona przez Miley Cyrus, która zamieściła zdjęcie modelki w klipie do "Mother's Daughter".

- Mając 55 lat ciągle pracuję nad sobą. I przypominam sobie, by być wdzięczną za to, gdzie jestem w tej chwili zamiast skupiać się na tym, gdzie chcę być w przyszłości - pisała na Instagramie, gdzie po pojawieniu się na pokazie bikini błyskawicznie przybyło jej kilka tysięcy fanów.

Jak wam się podoba 55-letnia modelka "Sports Illustrated"?

d3lkm9l

Podziel się opinią

Share
d3lkm9l
d3lkm9l