Trwa ładowanie...
d38jqzc

Katy Perry wpadła na niecodzienny pomysł. Jej kreacja przykuwa uwagę

Katy Perry wie jak zadbać o właściwą promocję. Gwiazda zapowiedział finał programu "American Idol", będąc przebraną za rolkę papieru toaletowego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katy Perry wpadła na niecodzienny pomysł. Jej kreacja przykuwa uwagę
Katy Perry wpadła na niecodzienny pomysł. Jej kreacja przykuwa uwagę (Getty Images)
d38jqzc

Katy Perry od kilku związana jest z Orlando Bloomem. Papa spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Wokalistka poinformowała o ciąży w dość niecodzienny sposób - zaokrąglony brzuszek pokazała w klipie do nowej piosenki, a fragment wideo wystawiła na swoim instagramowym koncie. Teraz wiadomo na pewno, że Katy Perry i Orlando Bloom za kilka miesięcy zostaną rodzicami. Gwiazda zdradziła również płeć dziecka, okazało się, że będzie to dziewczynka.

ZOBACZ TAKŻE: Maja Hyży z zaokrąglonym brzuszkiem tańczy przed telefonem

Katy Perry jest obecnie jurorką w amerykańskiej wersji programu "Idol". Gwiazda wielokrotnie powtarzała, że udział w show daje jej ogromną satysfakcję. Na potrzeby show gwiazda chętnie pozuje do zdjęć w często nietypowych kreacjach. Ostatnio wokalistka zapowiedziała finał “American Idol” w bardzo zabawny osób. Postanowiła ukryć swoje ciążowe krągłości pod wielką rolką papieru toaletowego. Strój do nawiązuje do aktywności wielu ludzi w dobie pandemii koronawirusa.

Również fani Katy Perry docenili jej kreatywność i odwagę.

"Kreatywnie i genialnie"

"Najlepszy papier toaletowy, jaki w życiu widziałem!"

"Jak to oglądam, ogarnia mnie histeryczny smiech. Genialne!" - czytamy.

d38jqzc

Podziel się opinią

Share
d38jqzc
d38jqzc