Trwa ładowanie...

Kayah pojawiła się w "Tańcu z gwiazdami". Na widowni nie siedziała sama

Kayah gościła w ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami", kibicując uczestnikom z widowni. Towarzyszył jej były mąż, Rinke Rooyens. Oboje pojawili się tam nie bez powodu.

Kayah pojawiła się w "Tańcu z gwiazdami"Kayah pojawiła się w "Tańcu z gwiazdami"Źródło: AKPA, fot: AKPA
d47k1p6
d47k1p6

W rozpoczętym właśnie sezonie polsatowskiego "Tańca z gwiazdami" nie można narzekać na nudę. Dostarczają ich nie tylko sami uczestnicy, choć trzeba przyznać, że nie rozgrzewają parkietu wyłącznie występami. Gorąco było wokół Krzysztofa Rutkowskiego, który może nie popisał się talentem tanecznym, za to dowcipem i ciętym językiem, szczególnie w konfrontacji z Iwoną Pavlović. Widzowie jednak dość szybko znużyli się kontrowersjami wywoływanymi przez detektywa i to on właśnie odpadł w drugim odcinku.

Dużo śmiechu dostarczają za to Wiesław Nowobilski i Agnieszka Litwin, której gorąco kibicują koleżanki z kabaretowej sceny. Jej występy z widowni podziwiały m.in. Joanna Kołaczkowska, Katarzyna Pakosińska i Ewa Błachnio. Najwięcej wzruszeń zaś jak dotąd dostarcza Jamala, ukraińska piosenkarka, która z pomocą Polsatu zbiera fundusze na pomoc jej rodakom. Relacjonuje też, jak wygląda sytuacja za wschodnią granicą, ale podkreśla, że nie chce, by widzowie jej żałowali, ale razem z nią okazywali wsparcie Ukraińcom.

Zobacz wideo: "Taniec z gwiazdami". Jacek Jelonek w pierwszej parze jednopłciowej w Polsce. "Nie czuję się nieswojo tańcząc z Michaelem"

Piosenkarka może też liczyć na duże wsparcie, również duchowe, ze strony polskich przyjaciół z branży. Murem za gwiazdą stoi Kayah, która niejednokrotnie występowała z Jamalą, także w koncertach na rzecz Ukrainy. Wokalistka tym razem towarzyszyła koleżance w "Tańcu z gwiazdami". Obecność Kayah na widowni w studio mogła być dla zgromadzonych zaskoczeniem, ale z pewnością nie dla Jamali. Panie spotkały się też za kulisami.

d47k1p6

"Wiem, że każdy z uczestników robi wszystko by wypaść jak najlepiej, trenują godzinami by dać z siebie wszystko. Kibicuję każdemu z nich, ale w tej edycji wyjątkowo i najmocniej mojej siostrze Jamali" - napisała na Instagramie.

Obecność Kayah nie była jednak jedyną niespodzianką. Wokalistce na widowni towarzyszył były mąż, Rinke Rooyens. Widok ten nie jest mimo to szczególnie zaskakujący, Kayah w końcu nieraz podkreślała, że choć od lat nie są razem, nadal łączą ich serdeczne, przyjacielskie relacje.

Rooyens ponadto jest producentem "Tańca z gwiazdami". Jego obecność na planie więc w ogóle nie dziwi. Jego widok jednak wśród publiczności, to mimo wszystko rzadkość. Fotoreporterom udało się uchwycić, jak oboje bawili się podczas ostatniego odcinka. Zobaczcie zdjęcia.

Kayah i Rinke Rooyens na widowni "Tańca z gwiazdami"
AKPA
Kayah i Rinke Rooyens na widowni "Tańca z gwiazdami" Źródło: AKPA, fot: AKPA
Kayah i Rinke Rooyens na widowni "Tańca z gwiazdami"
AKPA
Kayah i Rinke Rooyens na widowni "Tańca z gwiazdami" Źródło: AKPA, fot: AKPA
Kayah i Rinke Rooyens na widowni "Tańca z gwiazdami" AKPA
Kayah i Rinke Rooyens na widowni "Tańca z gwiazdami" Źródło: AKPA, fot: AKPA
Tysiące ofert pracy. Sprawdź i znajdź wymarzoną dla siebie pracę już dziś!
d47k1p6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d47k1p6