Trwa ładowanie...

Kim i Kanye planują powiększenie rodziny. Zatrudnili już nawet surogatkę

Kim Kardashian i Kanye West starają się o trzecie dziecko? Według portalu TMZ para znalazła już matkę zastępczą, która urodzi im kolejnego potomka.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Kim i Kanye planują powiększenie rodziny. Zatrudnili już nawet surogatkęŹródło: Materiał prasowy
d12jvd2
d12jvd2

Jak podaje serwis plotkarski, o pomoc w znalezieniu idealnej kandydatki, gwiazdorska para zwróciła się do agencji zajmującej się pośrednictwem w tego typu sprawach. Decyzja Kim i Kanye podyktowana jest zdiagnozowanym u celebrytki zespołem przyrośniętego łożyska, które w przypadku kolejnej ciąży zagrażać może jej życiu.

Według informacji uzyskanych przez TMZ, kontrakt opiewać ma na kwotę 113 850 dolarów, z czego sama opłata dla agencji wyniesie 68 850 dolarów. "Matka zastępcza" wybrana przez Westów otrzyma 45000 dolarów w dziesięciu miesięcznych ratach. W przypadku ciąży bliźniaczej, surogatka dostanie 5000 dolarów za każde dodatkowe dziecko.

Umowa określa także obowiązki i nakazy, jakich przestrzegać musi wybrana kobieta. W czasie ciąży powinna ona powstrzymać się od palenia, picia alkoholu i zażywania narkotyków. Ponadto, zobowiązana jest także do rezygnacji z podejmowania aktywności seksualnej 3 tygodnie przed zapłodnieniem.

Zapisy kontraktu regulują także kwestię diety i codziennych czynności. Surogatka nie może korzystać z gorących kąpieli oraz sauny, dotykać lub zmieniać kociego żwirku, nakładać farby do włosów, pić więcej niż jeden napój na bazie kofeiny oraz jeść surowych ryb.

d12jvd2

W podpisanym porozumieniu Kim i Kanye zobowiązują się do podjęcia legalnych i rodzicielskich obowiązków także nad dzieckiem, które może mieć wrodzone lub inne nieprawidłowości lub wady.

Przypomnijmy, że para wychowuje już dwójkę swoich dzieci: 4-letnią North i rocznego Sainta.

East News
Źródło: East News
Kim Kardashian East News
Kim Kardashian Źródło: East News
Kim Kardashian East News
Kim Kardashian Źródło: East News
ONS.pl
Źródło: ONS.pl

Zobacz, co o byciu matką mówi Doda:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d12jvd2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d12jvd2