Trwa ładowanie...

Kim jest Anna Cieślak? Edward Miszczak związał się ze sporo młodszą partnerką

Edward Miszczak od pewnego czasu spotyka się z dużo młodszą partnerką. Anna Cieślak ma na swoim koncie kilka ról w produkcjach filmowych i serialowych, a także związek ze znanym muzykiem.

Kim jest Anna Cieślak? Edward Miszczak związał się ze sporo młodszą partnerkąŹródło: ONS.pl
d2w5zaa
d2w5zaa

Kilka dni temu informowaliśmy was, że Edward Miszczak spotyka się ze sporo młodszą partnerką. W lutym 2019 r. Miszczak pożegnał żonę, która zmarła z powodu glejaka. Serwis Pudelek.pl ustalił, że dyrektor programowy TVN związał się z gwiazdą serialu "Na Wspólnej", Anną Cieślak.

- Zakochali się w sobie na zabój - powiedział informator serwisu.- Przed epidemią często uciekali z Warszawy i razem wyjeżdżali gdzieś na weekendy. Ostatnią taką wycieczką był romantyczny wypad do Trójmiasta.

ZOBACZ TAKŻE: Edward Miszczak: "Stacje telewizyjne prężą muskuły, co tam przygotowały na miarę swoich dwóch miliardów"

Anna Cieślak to 39-letnia aktorka, pochodzącą ze Szczecina. Ukończyła Akademię Sztuk Teatralnych w Krakowie i występowała w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie oraz Krakowskim Teatrze Scena STU. W 2005 roku zaliczyła debiut filmowy w dramacie obyczajowym "Your name is Justine", a następnie mogliśmy oglądać ją w takich produkcjach jak "Czas honoru", "Karol. Człowiek, który został papieżem" czy "Śluby panieńskie".

d2w5zaa

Aktorka na swoim koncie współpracę z takim reżyserami jak Władysław Pasikowski, Ryszard Bugajski, Filip Bajon czy Jacek Borcuch. Stworzyła wiele ról również w Teatrze Polskiego Radia oraz dubbingach. W kwietniu 2006 r. została wyróżniona listem gratulacyjnym od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Jest ambasadorką Fundacji La Strada, działającej przeciwko handlowi ludźmi i niewolnictwu. W 2015 r. Anna Cieślak występowała w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", z którego następnie wycofała się z powodu kontuzji doznanej na treningach.

W 2011 r. Anna Cieślak zaczęła spotykać się z Czesławem Mozilem. Ich relacja zakończyła się jednak po dwóch latach. Wiadomo również, że w 2015 roku Cieślak zaręczyła się z kolegą z planu "Na Wspólnej", Przemysławem Wyszyńskim.

d2w5zaa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2w5zaa