Trwa ładowanie...
d18e6qy

Kim Kardashian po raz trzeci zostanie mamą?

Celebrytka i jej mąż postanowili nie zwlekać z rodzeństwem dla North i Sainta. Jak donosi amerykańska prasa, w przyszłym roku do ich rodziny dołączy kolejne dziecko.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kim Kardashian
Kim Kardashian (Getty Images)
d18e6qy

Kim Kardashian zawsze marzyła o stworzeniu licznej rodziny i długo nie czekała z tymi planami. W 2013 roku została mamą North West, a niecałe dwa lata temu na świat przyszedł Saint West. Na tym, jak się okazało, nie koniec. Jak poinformował "US Weekly", celebrytka właśnie oczekuje na trzecie dziecko. Jako że narodziny syna wiązały się z wieloma komplikacjami i były ogromnym obciążeniem dla jej organizmu Kim zdecydowała się tym razem zatrudnić surogatkę. Kobieta jest już w 3. miesiącu ciąży, więc kolejna pociecha Kardashian pojawi się na świecie w styczniu 2018 roku.

Telewizyjna celebrytka wraz z mężem skorzystali z usług specjalnej agencji, która pośredniczy w kontaktach między przyszłymi rodzicami a surogatkami. Jak podaje "US Weekly", małżonkowie zdecydowali się na dziewczynę z San Diego, która ma ok. 25 lat. Honorarium, które gwiazdy przelały na jej konto, wynosi 110 tys. dolarów, czyli ok. 400 tys. złotych. Możemy już gratulować?

Zobacz także: Surogatki w Polsce. Co mówi o tym polskie prawo?

d18e6qy

Podziel się opinią

Share

d18e6qy

d18e6qy