Trwa ładowanie...

Kim Kardashian po raz trzeci zostanie mamą?

Celebrytka i jej mąż postanowili nie zwlekać z rodzeństwem dla North i Sainta. Jak donosi amerykańska prasa, w przyszłym roku do ich rodziny dołączy kolejne dziecko.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Kim Kardashian po raz trzeci zostanie mamą?Źródło: Getty Images
d3q1ww7

Kim Kardashian zawsze marzyła o stworzeniu licznej rodziny i długo nie czekała z tymi planami. W 2013 roku została mamą North West, a niecałe dwa lata temu na świat przyszedł Saint West. Na tym, jak się okazało, nie koniec. Jak poinformował "US Weekly", celebrytka właśnie oczekuje na trzecie dziecko. Jako że narodziny syna wiązały się z wieloma komplikacjami i były ogromnym obciążeniem dla jej organizmu Kim zdecydowała się tym razem zatrudnić surogatkę. Kobieta jest już w 3. miesiącu ciąży, więc kolejna pociecha Kardashian pojawi się na świecie w styczniu 2018 roku.

Telewizyjna celebrytka wraz z mężem skorzystali z usług specjalnej agencji, która pośredniczy w kontaktach między przyszłymi rodzicami a surogatkami. Jak podaje "US Weekly", małżonkowie zdecydowali się na dziewczynę z San Diego, która ma ok. 25 lat. Honorarium, które gwiazdy przelały na jej konto, wynosi 110 tys. dolarów, czyli ok. 400 tys. złotych. Możemy już gratulować?

Zobacz także: Surogatki w Polsce. Co mówi o tym polskie prawo?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3q1ww7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3q1ww7