Trwa ładowanie...
d44c7ev

Kinga Duda spędziła święta z dala od rodziców. Jest na stażu w Londynie

Kinga Duda wiązała wielkie nadzieje z wyjazdem do Londynu. I nie mogła przewidzieć, że będzie to oznaczało spędzanie Wielkanocy bez najbliższych. Prezydentówna przestrzega zasad obowiązujących w czasie pandemii, dlatego nie wróciła do kraju na święta.
Share
Kinga Duda nie przyleciała na Wielkanoc do rodziców
Kinga Duda nie przyleciała na Wielkanoc do rodzicówŹródło: Getty Images
d44c7ev

Rok temu Kinga Duda wraz z grupą studentów Uniwersytetu Jagielońskiego została wyróżniona w konkursie prawniczym w Wiedniu. Nagrodą za to osiągnięcie był wyjazd na staż do Londynu. W lutym tego roku pojawiła się wiadomość, że córka prezydenta poleciała tam na trzy miesiące. Przez koronawirusa nie mogła wrócić do Polski na Wielkanoc i nie wiadomo, kiedy zobaczy rodziców inaczej niż przez Skype'a.

Obejrzyj: jak gwiazdy spędzają kwarantannę

- W obecnej sytuacji nie wiadomo, kiedy wróci – powiedział "Dobremu tygodniowi" Jan Duda, dziadek Kingi. Nie martwi się jednak o wnuczkę, która podobno codziennie dzwoni do rodziców i stara się ich uspokajać.

d44c7ev

- To rozsądna dziewczyna. Wie, jak o siebie zadbać – dodał dumny dziadek.

Zobacz także: Kinga Duda dopiero zaczęła pracę w kancelarii, a już zarabia krocie

  Getty Images
Źródło: Getty Images

Kinga Duda poleciała do Londynu odbyć prestiżowy staż w jednej z kancelarii prawniczych. Teraz jednak nie wychodzi z domu i pracuje zdalnie. Tak samo spędziła też święta. Z rodzicami łączyła się przez Skype'a i jak dowiedział się tygodnik, nawet nabożeństwa transmitowane w telewizji przeżywali razem.

Kinga Duda ukończyła prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Po studiach zrobiła kurs prawa amerykańskiego na Katolickim Uniwersytecie Ameryki w Waszyngtonie. Do tego odbyła praktyki w kilku znanych, również międzynarodowych kancelariach. Była stażystką nawet w Parlamencie Europejskim.

d44c7ev

Podziel się opinią

Share
d44c7ev
d44c7ev