Trwa ładowanie...

Kinga Preis opowiedziała o swoim związku: "Wściekłam się potwornie"

Kinga Preis od dłuższego czasu jest w związku z Piotrem Borowcem. Gwiazda zdradziła, że ich relacja jest dość burzliwa

Kinga Preis opowiedziała o swoim związku: "Wściekłam się potwornie"Źródło: ONS.pl
d1o3arn
d1o3arn

Kinga Preis od ponad 20 lat związana jest z operatorem Piotrem Borowcem, z którym założyła rodzinę. Para do dziś jednak nie sformalizowała swojego związku. Kilka miesięcy temu pojawiły się doniesienie, że zamierzają się pobrać, pomimo że Preis nigdy nie brała pod uwagę ślubu. W zeszłym roku Preis i Borowiec wprowadzili się do upragnionego domu na wsi. Ich dorosły już syn Antoni mieszka w Warszawie, ale stara się odwiedzać ich jak najczęściej.

ZOBACZ TAKŻE: Kinga Preis: "Całe życie robię wszystko, żeby nie kojarzyć mnie ze sławą"

Ostatnio w związku Kingi Preis i Piotra Borowca mocno zaiskrzyło. Tuż przed zamknięciem granic z powodu pandemii koronawirusa para zaplanowała wyjazd nurkowy. Niestety partner aktorki, pomimo ciągłego przypominania, zapomniał o wyrobieniu nowego paszportu.

d1o3arn

- Wściekłam się potwornie. Otarliśmy się o małą awanturkę połączoną z furią. Już zaczęłam kolorować czerwoną kartkę na naszym boisku - wyznała w wywiadzie dla "Pani" gwiazda.

Ostatecznie nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Jeśli by wyjechali, przez szerzącą się epidemię nie mogliby cieszyć się urlopem. Dzięki temu Kinga doceniła wspólne chwile spędzone z Piotrem.

- Gdyby kwarantanna nie była związana z chorobą i cierpieniem, to najchętniej przedłużałabym ją w nieskończoność - powiedziała aktorka.

- Wreszcie mogę zadbać o bliskich, tak jak bym chciała to robić na co dzień - dodała.

d1o3arn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1o3arn