Trwa ładowanie...

Kinga Rusin z Markiem Kujawą. Nie sposób oderwać od nich wzroku

Przez ostatnie tygodnie Kinga Rusin chwaliła się zdjęciami z dalekich wojaży. Dziennikarce towarzyszył Marek Kujawa. Na koniec urlopu gwiazda TVN postanowiła pochwalić się romantycznym zdjęciem z ukochanym.

Share
Kinga Rusin z Markiem Kujawą. Nie sposób oderwać od nich wzroku
Źródło: East News
dub0ru1

Podróże to chyba największa pasja Kingi Rusin. Kiedy tylko może, wsiada w samolot i leci w najdalsze i najbardziej egzotyczne zakątki Ziemi. Tym razem odwiedziła indonezyjskie wyspy. Przez kilka tygodni dziennikarka chwaliła się zdjęciami dziewiczych widoków. Często po drugiej stronie aparatu stał Marek Kujawa. Współprowadząca "Dzień dobry TVN" postanowiła pochwalić się również romantycznym zdjęciem z ukochanym.

"Towarzysz podróży, partner w życiu, wspólnik w biznesie, najlepszy przyjaciel. Za nami kolejna wspaniała wspólna przygoda, przed nami nowe wyzwania" - napisała Rusin pod zdjęciem. Fotografia z całą pewnością zamknie usta niedowiarkom, którzy ostatnimi czasy plotkowali o kryzysie w gwiazdorskim związku.

dub0ru1

Miłosne wyznanie Kingi zwróciło uwagę internautów, którzy w ciepły sposób skomentowali widok zakochanej pary.

"Widać, że jesteście szczęśliwi", "pani Kingo zawsze byłam za panią i cieszę się, że jest pani szczęśliwie zakochana", "życzę pani wszystkiego najlepszego". To tylko niewielki wycinek komentarzy.

Podobają się wam jako para?

dub0ru1

Podziel się opinią

Share
dub0ru1
dub0ru1