Trwa ładowanie...

Kinga Sawczuk wspomina studniówkę. Na maturę jeszcze poczeka

Zaczęła na TikToku, potem doszedł Instagram. Jej internetowa popularność rośnie z każdym dniem, jednak to tylko dodatek do życia. Kinga Sawczuk w głównej mierze skupia się na nauce. W tym trudnym czasie wspomina swoją studniówkę, jednak na maturę musi jeszcze poczekać.

Kinga Sawczuk wspomina studniówkę. Na maturę jeszcze poczekaŹródło: Instagram.com
d204sb5
d204sb5

Kinga Sawczuk bardzo szybko zdobyła dużą popularność w sieci. Jej nagrania na Tik-toku szybko stają się hitem, dodatkowo na Instagramie obserwuje ją prawie milion osób. Samo to można już uznać za sukces. Kompleksiara, bo taki jest jej internetowy pseudonim, pomimo rozpoznawalności wciąż jest tą samą skromną i uśmiechniętą dziewczyną, co wcześniej. Wystarczy obserwować jej profile w mediach społecznościowych przez zaledwie kilka dni, by się o tym przekonać.

Kinga Sawczuk niedawno obchodziła ostatnie już "naste" urodziny, a ten rok szkolny także miał zakończyć już pewien etap w jej życiu. W styczniu dziewczyna bawiła się na swojej studniówce, która okazała się świetnym wspomnieniem. Na instagramowym profilu Kompleksiary pojawiło się zdjęcie z tego właśnie wieczoru. Kinga wyglądała zjawiskowo i nie jest to przesadzony komplement. Zobaczcie sami!

I choć studniówka za nią, na maturę Kinga Sawczuk musi jeszcze poczekać. Ze względu na pandemię koronawirusa egzaminy dojrzałości zostały przełożone na czerwiec. W tej sytuacji można jednak doszukiwać się również pozytywów - dodatkowy miesiąc to więcej czasu na naukę, co może przełożyć się na lepsze wyniki maturalne.

d204sb5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d204sb5