Trwa ładowanie...

Kizo, PRO8L3M, Kwiat Jabłoni i inni wystąpią podczas Kortowiady 2024!

Kortowiada to wyjątkowa impreza, najhuczniej obchodzone święto studenckie w Polsce. Każdego roku w maju olsztyńskie miasteczko studenckie, czyli Kortowo, wypełnia się uczestnikami – to zarówno studenci i mieszkańcy Olsztyna i regionu, jak i goście z całej Polski. Kortowiada 2024 potrwa od 22 do 25 maja, zatem to właśnie na te dni organizatorzy zaplanowali wszystkie juwenaliowe atrakcje. Część z nich została już ujawniona – przede wszystkim część artystów, którzy wystąpią na Scenie Głównej Kortowiady, która, podobnie jak w latach poprzednich, znajdować się będzie na Plaży Kortowskiej. Ujawniono już 10. znanych polskich artystów – a to jeszcze nie koniec!

Materiał sponsorowany przez Fundację Samorządu Studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego
 Źródło: materiały partnera
d31nayb
d31nayb

Line-up już teraz wygląda imponująco. Wystąpi PRO8L3M, skład Dwa Sławy x Mielzky x Pers czy Kizo, czyli znaczące postacie z rodzimego rapowego podwórka, utalentowane wokalistki, do których z pewnością zaliczyć można Darię Zawiałow, Margaret i Darię ze Śląska oraz wyjątkowe zespoły, jak Wilki, Lordofon czy Kwiat Jabłoni. Organizatorzy zapewniają, że to jeszcze nie koniec atrakcyjnych ogłoszeń, a jednocześnie sugerują, że reszta składu koncertowego będzie podobnie zróżnicowana. Dowodem na to jest dziesiąte ogłoszenie – tym razem zapowiedziano występ heavy metalowego zespołu Nocny Kochanek.

Źródło: materiały partnera

Kortowiada to nie tylko koncerty

Wkrótce pojawią się także informacje na temat utrzymywanych jeszcze w tajemnicy wydarzeń, które będą towarzyszyły 63. edycji Juwenaliów Olsztyńskich. Będą, jak co roku, skierowane głównie do studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, jednak inni uczestnicy z pewnością także znajdą coś dla siebie. Organizatorzy sugerują, że warto przygotować się na wiele nowości.

W sprzedaży jest już III pula biletów

Sprzedaż II puli miała wprawdzie skończyć się dopiero 27 lutego, jednak, jak informowali organizatorzy, ilość karnetów w jej ramach była ograniczona. Duże zainteresowanie imprezą sprawiło, że II pula została wyprzedana przed czasem, zatem wcześniej do sprzedaży trafiła III pula – karnety nieustannie można nabyć na oficjalnej stronie internetowej Kortowiady – www.bilety.kortowiada.pl. W sklepie internetowym kortowo.store nadal na entuzjastów imprezy czeka kolekcja FUTURE, czyli bluzy, koszulki, skarpetki i gadżety z tegorocznym motywem.

d31nayb

Sponsorami Głównymi wydarzenia są Perła – Browary Lubelskie S.A. oraz Max Premium Burgers. 

Patronatem medialnym wydarzenie objęli: Eska, Eska Rock, Radio UWM FM, Wirtualna Polska, CGM, dlaStudenta.pl, TKO, Olsztyn.com.pl, ukiel.info, Gazeta Olsztyńska, Magazyn Going. MORE. 63. edycja Kortowiady to święto studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, który obchodzi 25-lecie swojej działalności.

Materiał sponsorowany przez Fundację Samorządu Studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego
d31nayb
d31nayb