Trwa ładowanie...

Kolejny dramat współtwórcy Sistars. Bartek Królik przeszedł udar mózgu

Bartek Królik jest jednym z najbardziej wziętych producentów muzycznych w naszych kraju. Od lat związany z zespołem Łąki Łan, przez wielu nazywany ojcem sukcesu Sistars. Niestety artysta wiele przeszedł w 2017 r. Ostatnio przyznał się, że przeszedł niedawno udar. Fani nie pozostali obojętni na jego tragedię.

Share
Kolejny dramat współtwórcy Sistars. Bartek Królik przeszedł udar mózgu
Źródło: Instagram.com
d12pet5

Królik już po raz drugi w tym roku zaskoczył fanów odważnym wyznaniem. Kilka miesięcy temu artysta przyznał, że jego nowo narodzone dziecko ma zespół Downa. Muzyk zaskoczył fanów czułością wobec małej Jagody i zachęcił wszystkich do wspierania osób dotkniętych chorobą.

– Dla mnie na tym polega prawdziwe życie, że wychodzi mu się naprzeciw. Na tym polega też prawdziwa miłość. Jest to przeciwieństwo "chowania głowy w piasek" – zapewniał Bartek Królik w rozmowie z WP.

Ostatnio Bartek znowu podzielił się z internautami szokującą informacją. Na Instagramie opublikował zdjęcie z kliniki neurologii. Okazuje się, że 38-letni muzyk Łąki Łan przeszedł niedawno udar mózgu.

d12pet5

- Do pamiętnika: jutro światowy dzień udaru. Ja obchodzę go od kilku dni. Żegnaj kebciu – witaj marchewko. Pozdrawiam was, wrócę silniejszy - (pisownia oryginalna -red.) napisał pod zdjęciem.

Fani nie pozostali obojętni na wpis muzyka. Pod zdjęciem pojawiło się wiele ciepłych słów.

- Trzymaj się i myśl, że będzie dobrze, bo tak będzie na pewno!!! - napisał jeden z fanów.

- Jesteś wspaniałym człowiekiem. Będzie wszystko dobrze! Wracaj jeszcze silniejszy. Czekamy. Dużo zdrowia” – brzmiał inny komentarz.

d12pet5

Podziel się opinią

Share
d12pet5
d12pet5