Trwa ładowanie...
dq3owq8

Kolejny konflikt na horyzoncie. Tym razem między Meghan i Williamem

Co chwilę w mediach pojawiają się rewelacje na temat konfliktów w rodzinie królewskiej. Tym razem na "ścieżce wojennej" jest rzekomo książę William oraz księżna Meghan.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Meghan nie chce, by Harry brał udział w rodzinnej tradycji.
Meghan nie chce, by Harry brał udział w rodzinnej tradycji. (newspix.pl)
dq3owq8

Powszechnie wiadomo, że najważniejsi członkowie rodziny królewskiej co roku biorą udział w polowaniu. W ten też sposób świętują Boże Narodzenie. Tradycję tę kultywował książę Karol, William czy chociażby Harry. Ten ostatni ma się jednak wyłamać.

Jak donoszą zagraniczne media, wspomniany obyczaj absolutnie nie podoba się Meghan Markle, która jest przeciwna zabijaniu dla zabawy. I głośno o tym mówi. Wobec tego kategorycznie zabroniła ukochanemu udziału w tym wydarzeniu. Żona księcia ma na niego duży wpływ i całkiem prawdopodobne jest to, że jej ulegnie.

Jak wiadomo, tradycja to świętość, której zmienianie może się komuś z rodziny nie spodobać. I kiedy do tej pory mówiło się o konflikcie Meghan i Kate, w wyniku sprzeciwu żony Harry'ego w rodzinie królewskiej narodziła się nowa waśń. Tym razem chodzi o Williama, który na ten temat ma swoje zdanie.

dq3owq8

Williamowi po prostu nie spodobało się to, że ukochana jego brata ingeruje w rodzinną tradycję. Może robić to zatem całkowicie celowo. "William uważa, że jego młodszy brat jest po raz kolejny odciągany od rodziny przez swoją nową żonę" - donoszą zagraniczne media.

Wszystko wskazuje na to, że rodzinna tradycja może zostać przerwana. I dobrze! Całkowicie popieramy Meghan Markle. Bo co to za tradycja, w której cierpią niewinne zwierzęta!?

Myślicie, że Harry się wyłamie?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dq3owq8

Podziel się opinią

Share
dq3owq8
dq3owq8