Trwa ładowanie...
16-09-2011 08:32

Koniec kawalerskiego życia Karolaka!

Koniec kawalerskiego życia Karolaka!
d3uuskd
d3uuskd

Czyżby się rozpoczynał się nowy rozdział z życiu Tomka Karolaka (40 l.)? Jak się dowiedzieliśmy, aktor zamierza wreszcie zamieszkać z Violettą Kołakowską (34 l.), z którą ma córeczkę Lenkę (4 l.). Koniec z kawalerskim życiem!

Jeszcze niedawno takie rozwiązanie w ogóle nie wchodziło w grę. Chociaż gwiazdor starał się wywiązywać się ze swoich ojcowskich obowiązków wobec córki, to wolał życie niebieskiego ptaka. Mieszkał sam, jedynie w otoczeniu kawalkady swoich samochodów. Jakiś czas temu, o czym pisaliśmy w Fakcie, kupił sobie nawet kolejną kawalerkę w Warszawie. Wydawało się więc, że Tomek na dobre upodobał sobie życie singla.

Ale ostatnio coś się zmieniło w jego charakterze. Jak się dowiedzieliśmy, Karolak postanowił dać jeszcze jedną szansę związkowi z Kołakowską. Spędzają ze sobą coraz więcej czasu i dojrzeli do przełomowej decyzji. – Niedawno Tomek zaproponował Violi, by spróbowali zamieszkać razem. Ona od razu się zgodziła. Viola od dawna miała nadzieję, że ją o to poprosi – mówi nam osoba dobrze znająca parę.

Jak twierdzi nasze źródło, modelka powoli szykuje się do przeprowadzki. Jej rzeczy są już w kartonowych pudełkach, a ona czeka już tylko na sygnał od Tomka. Oby tylko w ostatniej chwili nie zmienił zdania.

(fakt/KSo)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Magda Wójcik w seksownej sztuce

d3uuskd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Redakcja Wirtualnej Polski
d3uuskd