Trwa ładowanie...
dbxmnp5

Koniec małżeństwa Magdaleny Mielcarz jest coraz bliżej

W tym roku śliczna modelka obchodzi dziesiątką rocznicę ślubu ze swoim mężem Adrianem Ashkenazy. Niestety na razie nikt nie myśli o hucznym świętowaniu tego jubileuszu. Jak dowiedział się "Fakt", Mielcarz poważnie myśli o rozwodzie. O co poszło?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koniec małżeństwa Magdaleny Mielcarz jest coraz bliżej
(ONS.pl)
dbxmnp5

Patrząc na instagramowy profil Magdaleny Mielcarz, można odnieść wrażenie, że śliczna gwiazda jest najszczęśliwszą osobą na świecie. Życie w luksusowej willi w Hollywood, nienaganna uroda, bogaty mąż, który odniósł sukces. Wbrew pozorom to tylko złudzenie. Modelka od dłuższego czasu czuje się nieszczęśliwa i poważnie rozpatruje złożenie pozwu rozwodowego.

– Niestety w związku Magdy i Adriana wygasła namiętność. Od dłuższego czasu ich małżeństwo istnieje w zasadzie tylko na papierze. Potrzebowała przestrzeni. Chce pobyć z dala od męża i przemyśleć kilka spraw. Po jej powrocie mają podjąć decyzję, co dalej z ich małżeństwem – zdradził informator tabloidu.

Magda coraz częściej przebywa w Polsce. Ostatnio przyleciała do naszego kraju na dwa tygodnie. Czy będąc z dala od męża, zatęskni za nim? Czy niedługo będziemy świadkami rozwodu i zakończeniem amerykańskiego snu Mielcarz?

dbxmnp5

ZOBACZ TEŻ: Mielcarz o social mediach: "Bardzo mnie to pociąga"

Magda Mielcarz i Adrian Ashkenazy East News
Magda Mielcarz i Adrian Ashkenazy
Magdalena Mielcarz ONS.pl
Magdalena Mielcarz
dbxmnp5

Podziel się opinią

Share

dbxmnp5

dbxmnp5