Trwa ładowanie...
d4fcbx3

Koronawirus. Małgorzata Rozenek-Majdan pisze o ciąży

Małgorzata Rozenek-Majdan nie przeszła obojętnie wobec pandemii koronawirusa. Celebrytka podzieliła się swoimi sugestiami z fanami. Odniosła się także do ciąży.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek-Majdan jest w zaawansowanej ciąży
Małgorzata Rozenek-Majdan jest w zaawansowanej ciąży (East News, Fot: East News)
d4fcbx3

Koronawirus zmienił życie ludzi nie tylko w Polsce, ale także na świecie. Większość obywateli przebywa w domach. Zamknięto placówki oświatowe i kulturalne. Co więcej, biskupi zwolnili wiernych z obowiązku osobistego udziału w niedzielnych mszach świętych. Małgorzata Rozenek postanowiła zabrać głos w sprawie koronawirusa. Odniosła się także do swojej ciąży.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM. Julia Kamińska: Nie marzę o ślubie!

"Dziewczyny na swoje story i w bio, wrzuciłam link do artykułu fundacji "Rodzic po ludzku", dotyczący zaleceń dla kobiet w okresie ciąży, porodu i połogu, w związku z Covid-19. Należy czytać zawsze sprawdzone informacje. Wszystkie przyszłe mamy, szczególnie te, które mają niedługo termin porodu, przytulam do serca, bo rozumiem jak bardzo się martwicie" - czytamy we wpisie.

d4fcbx3

Żona Radosława Majdana wyznała, że nie czuje się teraz najbardziej komfortowo.

"Ja też czuję się nieswojo, mimo że do terminu mam 2 i pół miesiąca. Jedyne co możemy zrobić to pilnować przestrzegania zaleceń służb sanitarnych i myśleć pozytywnie. Wysyłam wam całą masę pozytywnej energii" - zakończyła wpis celebrytka.

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na FB Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

d4fcbx3

Podziel się opinią

Share

d4fcbx3

d4fcbx3