Trwa ładowanie...

Koronawirus. Michał Figurski oburzony na sieć sklepów

Michał Figurski nie kryje oburzenia zachowaniem popularnej sieci sklepów. Dziennikarz opisał działania firmy wobec pandemii koronawirusa na swoim profilu na Facebooku.

Koronawirus. Michał Figurski oburzony na sieć sklepówŹródło: East News, fot: East News
d2m1f77

Koronawirus zmienił życie ludzi nie tylko w Polsce, ale także na świecie. Większość obywateli przebywa w domach. Zamknięto placówki oświatowe i kulturalne. Co więcej, biskupi zwolnili wiernych z obowiązku osobistego udziału w niedzielnych mszach świętych. Polska służba zdrowia robi, co może, by zapewnić Polakom pomoc w tym trudnym czasie. Michał Figurski we wrześniu 2015 r. z powodu powikłań cukrzycowych doznał udaru. Problemy zdrowotne, z którymi mierzy się po dziś dzień, uniemożliwiają mu normalne funkcjonowanie zwłaszcza w obliczu pandemii koronawirusa.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM. Julia Kamińska: Nie marzę o ślubie!

W związku z powyższym dziennikarz postanowił zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę w zapasy żywności, korzystając z usług sklepu internetowego. Nie wszystko poszło po jego myśli.

d2m1f77

"Jako pacjent na lekach immunosupresyjnych jestem w grupie podwyższonego ryzyka, więc wychodzenie z domu może mieć dla mnie tragiczne skutki. Mam rodzinę z dwójką dzieci i starszą mamę. Chciałem zadbać o wszystkich. Zakażenie w miejscu publicznym, między innymi takim jak sklep, jest narażeniem na poważne konsekwencje, nie tylko w przypadku mojej osoby. Z tego względu zakupy musiałem zrobić z odpowiednim wyprzedzeniem /tydzień/, by zapewnić sobie i rodzinie spokój i bezpieczeństwo" - czytamy we wpisie.

Niestety, z zakupów ostatecznie nic nie wyszło. Zostały anulowane.

Fani dali dziennikarzowi znać, że sieć sklepów rezygnuje z prowadzenia ich w Polsce - stąd niedogodności. Poza tym pandemia oznacza dużo więcej zamówień składanych przez internet. Anulowania, choć nie są mile widziane, wynikają zapewne z problemów kadrowych sklepu. Okoliczności są trudne, trzeba więc okazać zrozumienie.

d2m1f77
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2m1f77