Trwa ładowanie...
d3nqsst

Koronawirus. Tomasz Kammel pokazuje sposób na bezpieczne podróżowanie windą

Tomasz Kammel podzielił się genialnym patentem, który uchroni tych, którzy w czasie pandemii koronawirusa jeżdżą windą. Teraz, gdy musimy szczególnie uważać, jego rada jest na wagę złota. Krótki instruktaż już stał się hitem sieci.
Share
Tomasz Kammel zdradził genialny patent
Tomasz Kammel zdradził genialny patentŹródło: ONS.pl
d3nqsst

Koronawirus w Polsce cały czas się rozprzestrzenia. W sumie zarażonych zostało 246 osób, a 5 zmarło. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło również, że pierwszego pacjenta zarażonego COVID-19 "można uznać za wyleczonego", a co za tym idzie wkrótce zakończy hospitalizację. Choć to dobra wiadomość, wciąż obowiązuje w kraju stan zagrożenia epidemicznego. W galeriach otwarte mogą być tylko sklepy spożywcze, drogerie i apteki. Zamknięte są szkoły, kina, muzea, teatry, restauracje, bary, puby i kasyna.

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Zakazano imprez masowych. Gwiazdy przekładają koncerty

Wciąż obowiązują nas jednak podstawowe zasady bezpieczeństwa, które pomogą uniknąć bycia zarażonym oraz zarażenia innych. Trzeba jak najczęściej myć ręce ciepłą wodą z mydłem i unikać ludzkich skupisk. Najrozsądniej byłoby zostać w domu. Co zrobić, jeśli jednak trzeba wyjść np. do pracy i niestety, skorzystać z windy? Odpowiedź na to pytanie znalazł Tomasz Kammel.

d3nqsst

"Patent jak się patrzy. Adam Słodowy na bank zerka z góry, unosząc brew" - napisał na Instagramie.

Na czym polega ów patent? Przy przyciskach do winy zamontowano rolkę od papieru toaletowego, do której przyklejono gąbkę z wbitymi wykałaczkami. Każdy podróżny wyciąga jeden patyczek i to właśnie nim naciska wybrany numer piętra. "Zużytą" wykałaczkę wrzuca się do zbudowanego pojemniczka z rolki. Prawda, że proste, genialne i przede wszystkim bezpieczne?

d3nqsst

Podziel się opinią

Share
d3nqsst
d3nqsst