Trwa ładowanie...
d3ldzok

Koronawirus w Polsce. Zofia Ślotała pomaga polskiej policji. Tak jak umie

Na pierwszym froncie walki z pandemią koronawirusa stoi nie tylko personel medyczny. Dostrzega to Zofia Ślotała, która postanowiła wesprzeć polską policję
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zofia Ślotała szyje maseczki dla policji
Zofia Ślotała szyje maseczki dla policji (ONS.pl, Instagram.com)
d3ldzok

Pandemia koronawirusa obudziła w Polakach głęboko drzemiącego krawca. Wszyscy szyją maseczki, także gwiazdy i celebryci. Choć w przypadku Zosi Ślotały sprawa wygląda nieco inaczej, bo 31-latka jest bądź co bądź uznaną stylistką.

Ostatnio pod adresem Ślotały posypało się trochę gorzkich słów. Poszło właśnie o maseczki, jakie stylistka produkuje i sprzedaje.

Ślotała zapowiedziała, że za każdą kupioną maseczkę jej firma przekaże drugą - za darmo - do szpitala. Dodajmy, że maseczki nie należą do najtańszych, a inne podmioty robią to samo całkowicie za darmo, w dodatku bez robienia medialnej szopki.

d3ldzok

ZOBACZ TEŻ: Tadeusz Chudecki stracił szwagra przez koronawirusa

Być może stylistka wzięła sobie te uwagi do serca, bo kolejną partię maseczek przekazała za darmo policji. Dowiadujemy się tego z jej Instagrama.

"Oprócz fantastyczny lekarzy i pielęgniarek na pierwszej linii frontu jest również policja. Od samego początku pandemii nadzoruje kwarantanny i pilnuje, żebyśmy byli jak najbardziej bezpieczni. Dlatego my chcieliśmy zadbać o policjantki i policjantów, którym udostępniliśmy specjalne maseczki (granatowe, pasujące do munduru)"- pisze stylistka.

Chcemy podziękować wszystkim ludziom, którzy walczą ze skutkami koronawirusa. Ich nazwiska nie są publicznie znane, a twarze mają skryte pod maskami. To m.in. pracownicy służby zdrowia oraz sklepów i aptek, stróże porządku, kurierzy i przewoźnicy. Krótkie, kilkusekundowe nagranie z indywidualnym podziękowaniem zwykłym bohaterom można przesyłać pod adres e-mail: dziekujebohaterom@wp.pl. Mogą to być oklaski, gest, słowo "dziękuję", nagranie kwiatów, laurki lub linki do filmów umieszczonych w serwisie YouTube lub publicznych postów na Facebooku. Materiały umieszczone na FB należy oznaczać hashtagiem #dziekujebohaterom. Wszystkie filmy zostaną wyemitowane na specjalnie uruchomionym kanale w WP Pilot.

d3ldzok

Podziel się opinią

Share
d3ldzok
d3ldzok