Trwa ładowanie...

Koronawirus w Polsce. Zofia Ślotała pomaga polskiej policji. Tak jak umie

Na pierwszym froncie walki z pandemią koronawirusa stoi nie tylko personel medyczny. Dostrzega to Zofia Ślotała, która postanowiła wesprzeć polską policję

Koronawirus w Polsce. Zofia Ślotała pomaga polskiej policji. Tak jak umieŹródło: ONS.pl, Instagram.com
d1yo85k
d1yo85k

Pandemia koronawirusa obudziła w Polakach głęboko drzemiącego krawca. Wszyscy szyją maseczki, także gwiazdy i celebryci. Choć w przypadku Zosi Ślotały sprawa wygląda nieco inaczej, bo 31-latka jest bądź co bądź uznaną stylistką.

Ostatnio pod adresem Ślotały posypało się trochę gorzkich słów. Poszło właśnie o maseczki, jakie stylistka produkuje i sprzedaje.

Ślotała zapowiedziała, że za każdą kupioną maseczkę jej firma przekaże drugą - za darmo - do szpitala. Dodajmy, że maseczki nie należą do najtańszych, a inne podmioty robią to samo całkowicie za darmo, w dodatku bez robienia medialnej szopki.

ZOBACZ TEŻ: Tadeusz Chudecki stracił szwagra przez koronawirusa

Być może stylistka wzięła sobie te uwagi do serca, bo kolejną partię maseczek przekazała za darmo policji. Dowiadujemy się tego z jej Instagrama.

d1yo85k

"Oprócz fantastyczny lekarzy i pielęgniarek na pierwszej linii frontu jest również policja. Od samego początku pandemii nadzoruje kwarantanny i pilnuje, żebyśmy byli jak najbardziej bezpieczni. Dlatego my chcieliśmy zadbać o policjantki i policjantów, którym udostępniliśmy specjalne maseczki (granatowe, pasujące do munduru)"- pisze stylistka.

Chcemy podziękować wszystkim ludziom, którzy walczą ze skutkami koronawirusa. Ich nazwiska nie są publicznie znane, a twarze mają skryte pod maskami. To m.in. pracownicy służby zdrowia oraz sklepów i aptek, stróże porządku, kurierzy i przewoźnicy. Krótkie, kilkusekundowe nagranie z indywidualnym podziękowaniem zwykłym bohaterom można przesyłać pod adres e-mail: dziekujebohaterom@wp.pl. Mogą to być oklaski, gest, słowo "dziękuję", nagranie kwiatów, laurki lub linki do filmów umieszczonych w serwisie YouTube lub publicznych postów na Facebooku. Materiały umieszczone na FB należy oznaczać hashtagiem #dziekujebohaterom. Wszystkie filmy zostaną wyemitowane na specjalnie uruchomionym kanale w WP Pilot.

d1yo85k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1yo85k