Trwa ładowanie...

Koronawirus. Wpis Agnieszki Chylińskiej uspokoi wielu fanów

W związku z zagrożeniem koronawirusem gwiazdy przekładają koncerty. Przekładają, a nie odwołują! Agnieszka Chylińska napisała specjalny post dla fanów i tych, którzy już mają bilety na jej występy.

Koronawirus. Wpis Agnieszki Chylińskiej uspokoi wielu fanówŹródło: Instagram.com
d23e5ux

Koronawirus pokrzyżował plany nie tylko gwiazdom, ale po decyzji rządu głośno jest o odwoływanych imprezach masowych, przekładanych koncertach i festiwalach. Informowaliśmy was już, że zrezygnowano z gali rozdania Fryderyków z udziałem publiczności; koncerty przekładają m.in. Ewa Farna, Pezet, Zenek Martyniuk odwołuje duży koncert w Gdańsku. W tym gronie znalazła się też Agnieszka Chylińska.

Zobacz: Kto straci, a kto zyska na koronawirusie

Chylińska jest w trakcie dużej trasy koncertowej, podczas której świętuje razem z fanami 25 lat działalności na scenie. Pisaliśmy, że dość szybko po doniesieniach o pierwszym przypadku koronawirusa w Polsce przesunięto koncert artystki w Zielonej Górze.

d23e5ux

Zgodnie z zarządzeniem premiera także koncert Chylińskiej w Poznaniu będzie przełożony. Na Instagramowym profilu artystki pojawiło się oświadczenie.

"Drodzy. Pragniemy Was zapewnić i uspokoić, że ŻADEN KONCERT z Trasy 25 lat Agnieszki Chylińskiej "Warto było szaleć tak" NIE ZOSTANIE ODWOŁANY. Dajemy Wam na to słowo. BILETY ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ" - czytamy.

"Pracujemy na najwyższych obrotach z miastami, ze służbami, aby zadbać przede wszystkim o bezpieczeństwo i o zdrowie. Wprowadzamy odpowiednie procedury i zabezpieczenia. Prosimy Was o wyrozumiałość, abyśmy mogli w odpowiednim czasie, spokojnie i z radością spotkać się z Wami podczas kolejnych koncertów" - dodają współpracownicy Chylińskiej.

Agnieszka przygotowała też specjalną, odręczną notkę dla fanów.

"Moja trasa 25-lecia jest dla mnie trasą, na którą czekałam i przy której napracowało się wiele, wiele osób, by się zadziała, by się wydarzyła. Koncerty w Szczecinie, Częstochowie, Brukseli, Hadzie i Łodzi potwierdziły mi tylko, że warto było taką trasę dla was stworzyć. O terminach przeniesionych występów będziemy was informować na bieżąco. Pamiętajcie, że koncerty trasy 25-lecia zostają przeniesione, a nie odwołane. Czujcie się zaproszeni. Czekam na was pełna nadziei. Przytulam was mocno" - czytamy.

d23e5ux
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d23e5ux