News
30-11-2008 (08:02)

Krakowska weźmie piąty ślub?

Podziel się
Krakowska weźmie piąty ślub?

Emilia Krakowska (68 lat), aktorka teatralna i filmowa, słynna odtwórczynią roli Jagny z ekranizacji "Chłopów", a ostatnio gwiazda popularnych seriali m.in."Na dobre i na złe”, "Pierwsza miłość” ma na swoim koncie czterech mężów, a nie jest wykluczone, iż zawrze piąty związek małżeński.

Skąd te tendencje do zmiany partnerów?

- Jestem po prostu nieuleczalną idealistką, gonię za tym, co nigdy nie będzie mi dane – za jakąś idealną harmonią - mówi aktorka. - Nie jest powiedziane, że wszyscy znajdują szczęście w tym samym. Wielu znajduje je w życiu rodzinnym, a moja rodzina jest, że tak powiem, trochę „oskubana”, ale takie jest życie.

Ostatnio w mediach pojawiały się informacje, jakoby Emilia Krakowska planowała zamążpójście po raz piąty. Ile w tym prawdy?

- To gazety by tak chciały - śmieje się pani Emilia. - Nie kryję, że jestem osobą kochliwą, ale mój obecny partner (Sergiusz Sikorski, architekt) to przyjaciel sprzed wielu, wielu lat i cieszę się bardzo, że to uczucie przetrwało od czasów studenckich. Po burzach i różnych przejściach z obu stron pojawiło się, jest źródłem szczęścia i oboje bardzo czuwamy nad nim, dopieszczamy, aby trwało, bo to są rzeczy rzadko spotykane. Nie nudzimy się ze sobą, jesteśmy sobą oczarowani i tak ma być zawsze. A ślubne uroczystości w naszym wieku do niczego nie są nam potrzebne.

Krakowska przebiła zasadę Beaty Tyszkiewicz, która twierdzi, że "Każda kobieta powinna mieć 3 mężów". Nasze gratulacje :)

Polub WP Gwiazdy