Trwa ładowanie...
d76k66z

Kristen Bell doradza matkom, jak wychowywać dzieci. Jej 5-letnia córka wciąż chodzi w pieluchach

Aktorka znana z serialu "The Good Place" jest mamą dwóch córek. W swoim programie "Momsplaining with Kristen Bell" zdradziła, że nie łatwo jej namówić młodszą pociechę do korzystania z toalety.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Kristen Bell zdradziła rodzinny sekret.
Kristen Bell zdradziła rodzinny sekret. (Getty Images)
d76k66z

Kristen Bell jest znana polskim widzom głównie za sprawą serialu "Weronika Mars", w którym wcieliła się w tytułową bohaterkę. Ostatnio można ją było też podziwiać w głównej roli w komediowej produkcji "The Good Place". Oprócz kariery aktorskiej Bell prowadzi też swój program telewizyjny poświęcony macierzyństwu.

40-letnia gwiazda jest mamą 7- letniej Lincoln i 5,5-letniej Delty. Twierdzi, że każda z córek jest inna i stara się również w inny sposób podchodzić do ich wychowania.

Zobacz: Ania Lewandowska o samopoczuciu po porodzie

W ostatnim odcinku programu "Momsplaining with Kristen Bell", prowadząca podzieliła się ze swoimi gośćmi, aktorkami Mayą Rudolph oraz Casey Wilson, informacjami na temat postępów jej dzieci z korzystania z toalety.

d76k66z

- Gdy moja starsza córka miała 21 miesięcy, po prostu zasugerowaliśmy jej, żeby spróbowała skorzystać z toalety i odtąd już nigdy nie nosiła pieluchy - wyznała Kristen Bell.

Aktorka śmiała się, że wówczas z mężem Daxem Shepardem stwierdzili, że namówienie dziecka na toaletę jest dziecinnie proste i nie rozumieją, dlaczego inni rodzice mają z tym problem. Wkrótce sami przekonali się, że nie z każdym dzieckiem jest tak łatwo.

- Obecnie, moja najmłodsza córka ma 5,5-roku i wciąż chodzi w pieluchach - powiedziała aktorka przed kamerami.

Według Kristen Bell trzeba zaakceptować fakt, że każde dziecko jest inne i do niektórych etapów dorasta później. Zgadzacie się z jej opinią?

d76k66z

Podziel się opinią

Share

d76k66z

d76k66z