Trwa ładowanie...

Królowa Elżbieta nie przyszła na chrzest księcia Lousia. Brakuje jej czasu

Chrzest księcia Louisa jest szeroko komentowany w światowych mediach. Choć wszyscy zachwycają się kreacją księżnej Kate i uroczymi zdjęciami jej starszych dzieci, sporo osób zwróciło uwagę na brak brytyjskiej monarchini. Jak się okazuje, Elżbieta II zaplanowała to z wyprzedzeniem.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Elżbieta II nie znalazła czasu na chrzest księcia Louisa
Elżbieta II nie znalazła czasu na chrzest księcia LouisaŹródło: PAP, Fot: Chris Jackson
d3wltz2

Oczy całego świata były skierowane w poniedziałkowe popołudnie w stronę Wielkiej Brytanii. Na chrzcie księcia Louisa pojawiła się najbliższa rodzina księżnej Kate i księcia Williama. Nie zabrakło księżnej Meghan i księcia Harry'ego oraz księcia Karola z żoną Kamilą. Choć ceremonia przebiegała w uroczystej atmosferze, pozostał pewien niesmak.

Kiedy podczas tak ważnych wydarzeń nie zjawia się królowa Elżbieta II, szybko zaczynają się pojawiać plotki. Jednak tym razem nie chodziło o problemy zdrowotne, czy wewnętrzne rozgrywki polityczne. Jak donosi magazyn "People", monarchini przygotowuje się do kilku oficjalnych spotkań, które czekają ją w najbliższych dniach. W szczególności mówi się o przyjeździe prezydenta USA, Donalda Trumpa.

Zobacz też: Królowa Elżbieta II i książę Filip - niezwykła królewska para

Co ciekawe, Elżbieta II poinformowała wcześniej księcia Williama i jego żonę, że nie będzie mogła pojawić się podczas chrztu. Według magazynu, wszyscy doszli do porozumienia i nie ma mowy o żadnym skandalu.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3wltz2

Podziel się opinią

Share
d3wltz2
d3wltz2